Як видалити всі документи в 1С.

Видалення являє собою дуже відповідальну операцію, яка часто призводить до безповоротної втрати інформації. До того ж, є небезпека помилково видалити потрібні дані. З цієї причини розробники програми 1С підійшли досить серйозно до реалізації цієї функції.
Вам знадобиться
  • - програма «1С: Підприємство».
Інструкція
1
Запустіть програму «1С: Підприємство», відкрийте потрібну базу даних. Виконайте настройку режиму видалення документа в 1С. Для цього перейдіть в меню «Сервис», виберіть «Параметри», перейдіть в закладку «Загальні». В нижньому рядку можна встановити опцію режиму видалення об'єктів. Вона може приймати два значення - «Безпосереднє видалення» або «Позначка на видалення». Виберіть другий варіант і клацніть «ОК».
2
Відкрийте довідник, з якого необхідно видалити документи 1С. Встановіть курсор на рядку з документом, клацніть на клавіатурі клавішу Delete, або на панелі інструментів клацніть по кнопці «Видалити». Помітити документ на видалення ви можете також за допомогою відповідної команди в меню «Дії». Після цих дій документи не видаляться, але піктограма їх стану перекреслена хрестом. В будь-який момент ви можете скасувати цю позначку тими ж способами.
3
Виконайте фізичне видалення об'єктів, помічених на видалення. Це необхідно для визволення системи від «сміття» і очищення пам'яті комп'ютера. Закрийте всі вікна, відкриті в 1С. Далі перейдіть в меню «Операції», виберіть команду «Видалення помічених об'єктів». Спочатку програма виконає формування списку тих об'єктів, які позначені на видалення. Він буде представлений в окремому вікні. З нього ви можете прибрати ті елементи, які потрапили в нього помилково.
4
Далі клацніть по кнопці «Контроль», програма перевірить, чи можна видалити дану інформацію без шкоди для функціональності системи. Якщо такі об'єкти є в списку, вони будуть виключені з нього. Тільки після цього ви зможете видалити документи з «1С: Підприємство» за допомогою кнопки «Видалити». Після виконання даної дії віддалені об'єкти не підлягають відновленню, тільки якщо їх ввести повторно. Процедура видалення документів в «1С: Підприємство» досить складна, але це зроблено для контролю правомірності видалення даних.