Як видалити теми з телефону Nokia.

Багато користувачів мобільних телефонів Nokia замінюють стандартну тему оформлення іншими. Як правило, цікавими виявляються лише кілька з них, а решта потрібно видалити.
Інструкція
1
Якщо у вас телефон Nokia, що відноситься до Series40, скористайтеся одним із таких способів видалення тем. Перший полягає у використанні самого інтерфейсу мобільного пристрою. Зайдіть в меню, виберіть пункт «Галерея», відкрийте папку « Теми ». Знайдіть ту, яку потрібно видалити, і виберіть «Функції» -> «Видалити». Зауважте, що стандартні файли видалені бути не можуть. Якщо теми розташовані на флешці, в «Галереї» відкрийте пункт «Карта пам'яті», знайдіть потрібну тему і видаліть.
2
Щоб видалити теми з телефону на базі Series40 другим способом, підключіть його до комп'ютера. Для цього використовуйте USB-шнур, один кінець якого підключіть до системного блоку, а інший до мобільного пристрою. Виберіть у телефоні для підключення «Режим Nokia». Далі відкрийте «Мій комп'ютер», виберіть Nokia Phone Browser (для цього у вас повинна бути встановлена програма Nokia PC Suite або OVI PC Suite). Знайдіть необхідну тему і видаліть її.
3
Якщо файли теми знаходяться на карті пам'яті, при підключенні телефону до комп'ютера ви можете вибрати режим «Збереження даних». Для його роботи не потрібно Nokia PC Suite, ви зможете працювати з картою пам'яті як зі звичайною флешкою.
4
В телефону х Nokia на базі Series60 (смартфони) видалення тим здійснюється через пункт «Диспетчер додатків» в меню телефону. Відкрийте його, виберіть потрібну тему і видаліть її.
5
У деяких випадках «Менеджер програм» може працювати некоректно. Щоб видалити теми, збережені на карті пам'яті, підключіть телефон до комп'ютера. Включіть в Windows перегляд вмісту прихованих папок. Для цього відкрийте будь каталог і в панелі виберіть «Сервіс» -> «Властивості папки" -> "Вид" -> "Показувати приховані файли». Далі відкрийте в «Моєму комп'ютері» знімний диск (це флешка підключеного телефону) і знайдіть папку private10207114import. Відшукайте файли теми і видаліть їх.
6
Щоб видалити теми, що зберігаються в пам'яті телефону, зробіть скидання налаштувань на заводські. Наберіть * # 7370 # і, якщо буде потрібно, вкажіть код 12345. Після цього з пам'яті телефону будуть видалені теми і всі дані (включаючи контакти, фотографії, повідомлення), тому перед цим зробіть їх резервну копію.