Як перевірити, чи працює телефон.

Якщо у вас виникли проблеми з телефоном , не варто його відразу ж викидати. Потрібно з'ясувати, зламався телефонний апарат або в системі просто відбулися деякі збої.
Інструкція
1
Для початку спробуйте включити телефон. Часто мобільні апарати виснуть через великого обсягу даних, що зберігаються в оперативній пам'яті. Це в основному пов'язано з використанням додатків або роботою в інтернеті. Тримайте кнопку включення секунд 30, щоб перевірити, включається телефон чи ні. Якщо він не включається, не варто впадати у відчай. Може бути, причина цьому - розряджений акумулятор. Поставте телефон на зарядку. Якщо індикатор на мобільному телефоні або зарядці працює, значить, телефон заряджається.
2
Зачекайте приблизно годину. Спробуйте включити телефон. Якщо все працює, значить, основна причина була в розрядці акумулятора. Також перевірити працездатність мобільного апарату можна за допомогою комп'ютера. Підключіть мобільний до ПК за допомогою кабелю. Система комп'ютера сповістить про з'єднання з новим пристроєм. Якщо так і є, то ваш телефон працює.
3
Часто телефон не включається через флешок, вставлених в апарат. Щоб вирішити дану проблему, витягніть флешку з телефону. Далі спробуйте включити стільниковий телефон. Якщо він заробив, значить, потрібно купити нову флешку або полагодити її за допомогою програмного забезпечення.
4
Мобільний телефон часто не включається через поганий акумулятора. Після закінчення певного часу батареї приходять в непридатність, особливо коли телефон часто заряджають. Зіпсований акумулятор можна визначити по роздутою оболонці. Як правило, через це дефекту важко закрити кришку телефону. Також на поганих батареях швидко сідає зарядка. В такому випадку вам потрібно купувати новий акумулятор, так як полагодити старі батареї просто неможливо.