Як вирости суницю з насіння.

Суниця садова - це одна з найулюбленіших городниками ягід. Майже на будь-якій ділянці можна зустріти кілька кущиків або цілу плантацію ароматної суниці. Виростити суницю можна з насіння. Сьогодні продається безліч різних сортів.
Інструкція
1
Вийміть насіння суниці з пакетика і покладіть їх в блюдечко. Замочіть в дощовою або талою сніговий воді на 2-3 дні. При цьому воду треба міняти 2 рази на день. Коли насіння набухнуть, покладіть їх на блюдечко, покрите туалетним папером. Збризніть папір водою. Блюдце приберіть в прозорий поліетиленовий пакет і поставте до світла і в тепло, але не на пряме сонце.
2
Поки насіння проростає, приготуйте грунтову суміш. З'єднайте великий пісок, біогумус і торф в рівних кількостях. Якщо замість біогумусу візьмете перегній, його треба покласти в два рази більше. Перед посадкою насіння грунт слід прогріти і зволожити, засипати в ємність для розсади.
3
Коли насіння проклюнутся, за допомогою пінцета або сірники покладіть кожне в підготовлений грунт. Вона повинна бути досить пухкої. Сіяти насіння треба на відстані не менше 2 см один від одного і на глибину не більше 0,5 см. Потім акуратно зволожите землю з насінням з пульверизатора накрийте поверхню рассадной ємності прозорим поліетиленом або склом.
4
Коли з'являться сходи, поліетилен або скло можна прибрати. Не забувайте вчасно поливати суницю, але не перезволожуйте її. Коли утворюються два справжніх листочка, слід пікірувати розсаду, тобто розсадити її в окремі ємності. Висаджувати в грунт потрібно при настанні стійкого тепла.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VFRTeOt-SIk
Корисна порада
Сіяти насіння суниці потрібно в лютому-березні. Але якщо є можливість додатково підсвічувати саджанці, то можна сіяти суницю і в січні.