Як прикрасити папку.

Привітання з ювілеєм, одруженням та іншими важливими подіями в житті людини можна вкласти в папку-адресу . Багато фірм пропонують різні варіанти оформлення, у тому числі накладення логотипів і тиснення. Однак таку шкіряну папку можна оформити і самим, особливо якщо ви трохи володієте навичками роботи з шкірою.
Вам знадобиться
  • - шкіряна папка;
  • - шматочки різнобарвної шкіри;
  • - універсальний клей;
  • - шевський ніж;
  • - ножиці ;
  • - твердий тонкий картон;
  • - калька;
  • - малюнок;
  • - комп'ютер з принтером і доступом в Інтернет;
  • - кулькова ручка.
Інструкція
1
Виберіть малюнок. Краще, якщо він буде красивим, але лаконічним. Не повинно бути великої кількості дрібних деталей і складних колірних переходів. Підійдуть рослинний чи геометричний орнамент, герб, яскраво виражений силует міста і т. П. Знайти щось підходяще можна в Інтернеті. Не обов'язково шукати саме малюнки для аплікації зі шкіри. Подивіться народні орнаменти, емблеми, гравюри різної тематики. Можна адаптувати будь-який вподобаний малюнок, взявши тільки його контури і найбільш характерні деталі.
2
Переведіть малюнок у чорно-білий режим і залийте все білою фарбою. Вам потрібні тільки контури. Збільште його згідно параметрам друку і роздрукуйте. Переведіть зображення на кальку. Виріжте деталі візерунка і переведіть їх на картон. Якщо малюнок не дуже складний і всі деталі клеяться встик, можна відразу його роздрукувати на картон.
3
Підберіть шматки шкіри за кольором Для аплікації підходять будь-які види цього матеріалу, але краще, якщо шматки будуть не занадто відрізнятися по товщині. Виріжте деталі за шаблоном. Краще це робити гострим шевським ножем, підклавши якусь непотрібну дошку.
4
Складіть композицію на основі, тобто на обкладинці папки. Намітьте положення деталей кульковою ручкою. Намажте оборотні боку шкіряних елементів клеєм згідно інструкції. Інструкцію необхідно уважно прочитати, бо в деяких випадках необхідно дати клею підсохнути, а вже після цього притискати деталі один до одного. У кожному разі змащуйте деталі, а не основу. Шар клею повинен бути суцільним і по можливості рівним. Накладіть деталі і покладіть їх під прес. Шкіра - матеріал досить формоустройчівий, і розгладжувати бульбашки звичайно не потрібно. Якщо все-таки вони виникли, вирівняйте поверхні.
5
Можна прикрасити папку і прорізний аплікацією. Виберіть великий шматок шкіри контрастного кольору. Виріжте з нього прямокутник за розміром папки. Нанесіть малюнок і зробіть по контуру прорізи. Наклейте прямокутник з вирізаним зображенням на папку. Виконані таким чином написи або рослинні орнаменти нагадують тиснення, особливо якщо вдало підібрати кольори.
Корисна порада
Майже за тією ж технологією можна прикрасити і інші шкіряні вироби - наприклад, сумку. Правда, аплікацію в цьому випадку краще додатково прошити декоративною строчкою по краю кожної деталі.
Кожен окремо взятий місто прагне залучити до себе якомога більше гостей. І в зв'язку з цим часто проводяться конкурси дизайнерів на краще оформлення міста. Наприклад, для прикраси міста до двох великих свят: Нового року та Дня міста.
Інструкція
1
Лампочки, гірлянди і ілюмінація є найбільш економними і надзвичайно гарними варіантами. Використовується у всіх містах в якості прикраси вулиць, дерев і навіть будинків. Для створення ілюмінації використовуються будівлі і спеціальні конструкції. Всі ці прикраси розвішуються та на Новий рік, і на День міста.
2
Прапори і транспаранти розвішуються на День міста в якості прикраси балконів і будинків, також вони широко використовуються в різних ходах і мітингах.
3
Графіті є найпростішим видом настінного живопису і широко поширився в Москві. Вперше такий вид прикраси міста був організований 10 років тому силами самих городян. Все вміють малювати вступають в спеціально організоване суспільство і до кожного крупному свята, як Новий рік чи День міста, малюють на будь-якій стіні Смарагдової вулиці тільки одну картинку.
4
«Подарунки» з лавок, парканів та поручнів є найкрасивішим і незвичайним прикрасою міста. Принцип такої прикраси дуже простий: всі ці предмети обертаються красивою обгорткового папером і обв'язуються бантиками. Такий незвичайний вид прикраси має приголомшуючий успіх серед жителів і гостей міста.
5
Крижані і металеві конструкції є прекрасними прикрасами і відмінно виглядають на Новий рік, і на День міста. На Новий рік створюються візерунки з льоду, а також різні великі фігури, наприклад, в Санкт-Петербурзі створено цілий парк льодових фігур і Дід Мороз на санях, зроблених з металоконструкцій.
6
Крижані скульптури є дуже незвичайним і прекрасним прикрасою будь-якого міста. Вони встановлюються на Новий рік і зображують як саме свято, так і їх головних героїв - Діда Мороза і Снігуроньку.