Як лікувати набряк горла. набряк горла лікування.

Набряк Квінке є важкою реакцією організму на контакт з алергеном. При ураженні слизової оболонки горла хворий відчуває утруднення дихання і потребує термінової медичної допомоги. Щоб уникнути розвитку ускладнень важливо надати її самостійно до приїзду фахівців.
Інструкція
1
При перших ознаках набряку горла викличте медичну бригаду. Як правило, стан хворого погіршується стрімко, в будь-який момент він може відчути осиплість голосу і брак повітря. Людина, відчуває ці відчуття, починає панікувати, тому до перерахованих симптомів можуть додатися перепади артеріального тиску, нервове збудження і підвищення температури.
2
По можливості виключіть контакт з алергеном. Якщо реакція виникла на укус комахи (оса, бджола і т.д.), витягніть жало. Якщо причиною набряку горла стала внутрішньовенна або внутрішньом'язова ін'єкція лікарського препарату, негайно припиніть введення.
3
Зробіть ін'єкцію антигістамінного препарату, наприклад, «Супрастин». При відсутності ліки в ампулах, дайте хворому препарат у формі таблеток або крапель. Для немовлят переважніше «Фенистил», дітям старше року підійде «Хіфенадин» або «Кларитин». Дорослі можуть прийняти «Зіртек» або будь-яке інше засіб, призначене раніше алергологом (за умови, що це не перший напад ангіоневротичногонабряку і хворий вже був проконсультирован фахівцем).
4
Забезпечте доступ свіжого повітря. Відкрийте вікно, розстібніть верхні гудзики сорочки, ослабте краватку, зніміть пояс. Закапайте в ніс краплі, які мають судинозвужувальну дію.
5
Зробіть хворому холодний компрес на область шиї, дайте посмоктати кубик льоду. Холод трохи зменшить набряк і дозволить хворому протриматися до прибуття фахівців.
6
Якщо набряк горла відбувся не вперше, напевно у вашій домашній аптечці є гормональні препарати. Зробіть хворому ін'єкцію преднізолону.
7
Проконсультуйтеся з алергологом після того, як напад буде куповані. Спеціаліст дасть рекомендації, як не допустити повторного виникнення набряку горла.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=N2LrDOUS6gs