Як відполірувати скло на телефоні. Як відшліфувати скло на сенсорному телефоні.

Мобільні телефони є незамінним засобом комунікацій в нашому житті. Проте технології їх обслуговування та догляд, спрямований на збереження первозданного вигляду ще вимагають додаткового удосконалення. Питання про відхід особливо актуальні, коли потрібно відполірувати скло на телефоні .
Вам знадобиться
  • - полірувальні круги;
  • - полірувальна паста;
  • - ватні тампони.
Інструкція
1
Оцініть ступінь зношеності скла на телефоні . Можливо, у випадку з вашим телефоном достатньо буде просто приклеїти спеціальну захисну плівку, яка поверне склу гладкість і первозданний блиск. Якщо ж все-таки ви вважаєте, що скло на вашому телефоні зносилося, то приступите до його оновлення.
2
Відполіруйте екран телефону спеціальними полірувальними колами. Вибирайте абразивні круги, на гумовій основі. Вони відмінно допомагають позбавитися від глибоких подряпин і вирівнюють поверхню на склі. Їх застосування потрібно, тільки якщо подряпини занадто глибокі. Після застосування полірувальних кіл слід обов'язково використовувати пасту ГОІ.
3
Придбайте пасту ГОІ. Ця паста стане першим помічником в усуненні проблем із зовнішнім виглядом вашого телефону. Винахідники пасти, вчені Державного Оптікомеханіческого Інституту, рекомендують застосування пасти для усунення подряпин і дрібних тріщин. Справа в тому, що вона діє за принципом, коли частинки пасти заповнюють собою мікроскопічне простір і глибину тріщин, вирівнюючи і розгладжуючи тим самим скляну поверхню екрану.
4
Нанесіть невелику кількість пасти на щільний ватний тампон або паперову серветку.
5
Рівномірними круговими рухами розітріть пасту ГОИ по поверхні скла. Ретельно поліруйте весь екран, не пропускаючи жодного міліметра. Пропущені ділянки відрізнятимуться від полірованих матовим блиском.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=93w6UO5z1zk
Зверніть увагу
Ні в якому разі не застосовуйте розчинники для полірування, як іноді вимагає інструкція полірувальних автопаст.
Корисна порада
Якщо з якихось причин паста ГОІ вас не влаштовує або ви не змогли її знайти, можна використовувати замість неї м'які полірувальні автопасти або зубні пасти без крупинок і відбілювання.