Як очистити срібло в домашніх умовах. Як почистити столове срібло в домашніх умовах.

Срібло - це здавна улюблений людьми дорогоцінний метал. З нього виготовляються не тільки вишукані прикраси, але і посуд, столові прилади. На жаль, цей благородний метал має властивість темніти, тому чистити срібло потрібно регулярно. Це нескладно.
Вам знадобиться
  • Вода, сода, гипосульфит натрію, нашатирний спирт, зубний порошок.
Інструкція
1
Якщо мова йде про столовому сріблі - ложках, ножах, вилках, то їх треба не просто ретельно мити після будь-якої трапези, а мити в спеціальному розчині. Причому мити столове срібло слід відразу ж після того, як ви його використали. Візьміть 50 грамів соди, розчиніть в одному літрі води і ретельно вимийте срібні вироби. Потім насухо витріть їх м'яким рушником і приберіть на місце. До речі, таким же способом можна регулярно мити і срібні прикраси, поки вони ще не потемніли. Адже на ваше срібло впливають наносяться на шкіру крему, косметика і т.п.
2
Після того, як ви вимили срібло, його можна почистити більш серйозно. Приготуйте для очищення срібла розчин з 20 грамів гіпосульфіту натрію і 100 мл води. Нанесіть розчин на м'яку ганчірочку і ретельно протріть нею срібні речі. Вони заблищать з новою силою.
3
Якщо виріб зі срібла стало зовсім темним, можна приготувати абразивний склад в домашніх умовах. Змішайте в пропорції 5: 2: 2 воду, нашатирний спирт і зубний порошок. У вас вийде паста. Нанесіть її на срібну річ і акуратно почистіть її. Після закінчення чищення промийте виріб зі срібла в теплій воді і насухо витріть його.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2Rf_vdTHVjA
Зверніть увагу
Якщо срібло, яке ви носите на шкірі, швидко темніє, це може свідчити про проблеми з вашим здоров'ям.