Як зробити софт продаваним. Як зробити прозору таблицю в powerpoint.

Продавати написаний самостійно софт можна через спеціальні сайти. Також є варіант зареєструватися в якості індивідуального підприємця. У будь-якому з цих методів свої плюси і мінуси.
Інструкція
1
Оберіть інтернет-ресурс, через який будете здійснювати продаж свого програмного забезпечення. Це можуть бути http://allsoft.ru/, http://www.shareit.com/, http://home.plimus.com/ecommerce/і багато інших. Керуйтеся тим, в якій країні ви хочете продавати софт (найкраще здійснювати продаж за кордоном), як працює та чи інша система продажу, яка організація сплати податків за провадження торговельної діяльності, забирає Чи собі компанія відсотки з продажу (характерно для більшості серйозних сайтів), чи потрібно освіту юридичної особи та багатьма іншими аспектами. При виборі також почитайте відгуки інших продавців програмного забезпечення на тематичних форумах.
2
Якщо ви вирішили організувати своє індивідуальне підприємство, зовсім не обов'язково здійснювати в цьому випадку продаж через який-небудь сайт. Уважно вивчіть положення ринку програмного забезпечення та оцініть, наскільки ваше рішення вірно в рамках даних умов, оскільки, якщо ви націлені на невеликі результати, вам набагато зручніше буде, наприклад, щоб сплату податків та іншу роботу з документацією здійснювала фірма-посередник.
3
Якщо ви вирішили продавати самостійно розроблені програми через інтернет-ресурс, зареєструйтесь на вибраному вами сайті і при реєстрації вкажіть ваші дані, при цьому майте на увазі, що вони повинні бути достовірними. Повністю вказуйте ім'я, прізвище, адресу проживання та інші необхідні дані.
4
Також зверніть увагу, що можливе суміщення обох варіантів - здійснення продажу через інтернет при створенні індивідуального підприємства, це особливо зручний варіант в тому випадку, якщо ваша програма затребувана серед користувачів і ви збираєтеся надалі не тільки підтримувати даний програмний продукт, але й розробляти новий софт . У будь-якому випадку, який би вибір ви не зробили Не довіряйте ваші програми першим-ліпшим фірмам-продавцям.
Корисна порада
Чи не продавайте програми через маловідомі сайти.