Як вибрати хорошу електрогітару.

Питання про вибір гітари може встати перед будь-яким початківцям музикантом. На полицях сучасних магазинів є величезна кількість інструментів. І щоб не заплутатися в такому розмаїтті, необхідно слідувати простим правилам.
Інструкція
1
Для початку вирішіть, який звук вам необхідний, а потім переходьте до вибору дерева, з якого буде виготовлена електрогітара. Справа в тому, що саме воно визначає звук інструменту, точніше, його порода. Різні фірми для виробництва можуть використовувати матеріал від клена до екзотичного овангкоя. До речі, буде краще, якщо гітара зроблена з цільного шматка дерева. Однак не забувайте, що це істотно вплине на вартість покупки.
2
Крім породи дерева не менш важливо і те, як довго фірма-виробник сушила деревину. Ось приклад: корпусу американського виробництва просушуються близько 20-ти років, а ось більш дешеві корейські і японські - всього 2-3 роки, і то в спеціальних печах. Різницю між ними ви почуєте самі, оскільки поспішно просушене дерево дасть не такий чіткий і сфокусований звук, як дерево, висушене в нормальних умовах.
3
Встановіть для себе цінової і брендовий діапазон. Для початкового рівня підійде електрогітара, вартість якої знаходиться в межах 10000 рублів. Однак у такому випадку вибір впаде на інструменти південно-азіатського походження або на бюджетні варіанти відомих марок: наприклад, Jackson, Fender або Ibanez. А ось американська або японська гітара обійдеться приблизно в 1000 доларів, а то й більше.
4
Не полінуйтеся взяти гітару в руки і досліджувати її на зовнішні дефекти (відколи, тріщини, подряпини і так далі). Особливу увагу зверніть на гриф: він не повинен бути викривлений, а струни повинні знаходитися на одному рівні.
5
Перевірте звучання кожної з струн. При прослуховуванні ні в якому разі не повинно виникати жодних деренчань і спотворень. Звук повинен бути чистим і неперевантаженою.
6
Ще один важливий при виборі фактор - це зовнішній вигляд гітари. Вона повинна не дратувати вас, а радувати око.
Зверніть увагу
Після оформлення покупки не забувайте забирати чек і гарантійний талон. На всякий випадок уточните умови наданої гарантії.