Як записувати дзвінки в "Скайпі".

Програма «Скайп» представляє собою зручний месенджер, що дозволяє спілкуватися з людьми наживо, як при використанні звичайного телефону. Для запису аудіо-дзвінків у програмі «Скайп» існує багато програм, одна з них - MP3 Skype Recoder. Програма безкоштовна і дуже проста у використанні.
Вам знадобиться
  • - програма MP3 Skype Recoder.
Інструкція
1
Знайдіть через пошукову систему і завантажте на вінчестер комп'ютера програму MP3 Skype Recoder. Знайти також можете на сайті softodrom.ru. Встановіть завантажене додаток в локальний диск операційної системи. Як правило, процес установки займе не більше декількох хвилин. Запустіть програму за допомогою ярлика, який з'явиться на робочому столі комп'ютера.
2
Після запуску програми вкажіть необхідні налаштування: місце розташування директорії для зберігання записів аудіо-розмов, умови запуску програми і вид відображення в системі (вікном або згортати в панель задач у вигляді піктограми), режим запису, якість аудіо-файлів та інше . Якщо якість файлів встановіть найвище, то розмір одного запису буде набагато більше, ніж при середній якості або найнижчому, однак звучання буде набагато якісніше.
3
Запустіть програму «Скайп» і зв'яжіться з одним із співрозмовників з вашого списку. Якщо в програмі MP3 Skype Recoder встановлена автоматична запис, то після завершення розмови у виділеній директорії на жорсткому диску з'явиться новий mp3-файл. Якщо запуск програми MP3 Skype Recoder виробляється вручну, викличте вікно програми і натисніть на кнопку запису (червона кулька у верхньому лівому кутку вікна). Ви можете натиснути на кнопку «стоп» в будь-який момент, коли розмова вже не потрібно буде записувати.
4
Подібні функції має програма Skype Call Recorder. Цей додаток також мінімізується в область трея і автоматично записує відбуваються у програмі «Скайп дзвінки ». Корисне відмінність полягає в тому, що Skype Call Recorder дозволяє вести запис відразу декількох дзвінків. Ви також можете записувати і відео дзвінки . Це можна реалізувати за допомогою програмного забезпечення, яке називається UVScreenCamera.
У програмі Skype є можливість спілкування в режимі чату або, як його частіше називають, режим «Конференція». Це дозволяє кільком учасникам бесіди розмовляти і обмінюватися інформацією наживо. Виявляється, свого роду «зібрання» можна записувати і потім прослуховувати за допомогою будь-якого аудіоплеєра.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення:
  • - Skype;
  • - MP3 Skype Recoder.
Інструкція
1
Запис конференцій часто використовується, якщо, наприклад, під час такого спілкування один з учасників бесіди розповідає якусь технологію або методи просування якої-небудь послуги. Такого типу інформацію бажано записувати.
2
Крім самої програми, з чий допомогою влаштовується конференція, необхідно встановити ще одну утиліту під назвою MP3 Skype Recoder. Інтерфейс програми повністю англійською мовою, але розібратися з нею буде досить просто. Оскільки програма абсолютно безкоштовна, її легко можна скачати з інтернету за наступним посиланням http://voipcallrecording.com/MP3SkypeRecorder.zip.
3
Розпакуйте вміст zip-архіву в будь-яку папку і запустіть файл Setup.exe. Установка проходить в автоматичному режимі, вам потрібно всього кілька разів натиснути кнопки «майстра установки програми».
4
Після її установки в треї (у правому нижньому кутку екрана) з'явиться значок червоного кольору. Натисніть на нього і ви побачите головне вікно програми, в якому знаходяться абсолютно всі налаштування. Налаштуйте по своєму смаку, тому для кожного користувача вони можуть бути індивідуальними.
5
У блоці Recording BitRate вкажіть якість записуваних матеріалів. Тут рекомендується виставити максимальну якість, тобто значення - 128. При бажанні можна завжди знизити якість за допомогою спеціальних програм.
6
У блоці Recording Mode рекомендується поставити відмітку напроти пункту Mono. Під час розмови кожен ваш співрозмовник використовує мікрофон з режимом запису «моно», тому вибір саме цього значення очевидний.
7
Навпаки пунктів Start automatically at Windows startup (завантаження утиліти при запуску операційної системи) і Start minimized (запуск програми в згорнутому режимі) ви можете поставити відмітку, а можете цього і не робити, все залежить від потужності вашого комп'ютера, який буде завантажений ще однією програмою.
8
Залишилося вказати папку для збереження файлів аудіозаписів конференцій - натисніть кнопку із зображенням папки, щоб її вибрати.
9
Для початку запису вашої розмови досить відкрити програму, якщо вона була прихована при завантаженні системи, і натиснути кнопку Record із зображенням великого кола червоного кольору. Повторне натискання цієї кнопки або роз'єднання сигналу дає команду перемістити запис у вказану папку.