Як виготовити піч.

Головний елемент в будь-якій лазні - це піч. Від неї в чималому ступені буде залежати, чи дасть парилка очікуваний ефект. Якщо ви вирішили будувати лазню самостійно, то чому б не змайструвати грубку для лазні? Це не зажадає великих фінансових витрат.
Вам знадобиться
  • Металева бочка, бак, труба для димоходу, прутки, труби для засипки, лист жерсті, цеглу, пісок, глина, зварювальний апарат.
Інструкція
1
Виріжте в дні бочки отвір для виходу золи розміром близько 45х25 см. Через нього буде прокидатися зола. Приварите на отвір металеві прутки так. Щоб вийшла решітка з відстанню між прутками близько 6 мм.
2
Приготуйте розчин з глини і піску в пропорції 1: 1, щоб його консистенція нагадувала тісто. Змастіть цим розчином верхню кромку бочки. Встановіть на неї бак для води. Щоб він стояв міцно, по краях бочки повинна залишитися кромка приблизно в 1 см. Замажте стик бочки і бака розчином глини і піску.
3
Чуть-чуть нижче бака для води приваріть трубу. Це буде димохід. В корпус грубки (бочку) теж приваріть кілька труб. Заповніть їх дрібними камінчиками. Тоді не буде утворюватися чадний газ і пар буде легким. Піч поставте на фундамент з листа жерсті, стінки печі обкладете вогнетривкою цеглою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AXBi5WexzK8
Зверніть увагу
Не забудьте зробити в аркуші-фундаменті виїмку для підзоли. Перед використанням піч треба прожарити, щоб пішли всі запахи.
Корисна порада
Коли будете паритися, побачивши, що вода в баку закипає, отлейте її частину і долийте холодної. Це робиться, щоб регулювати нормальну вологість.