Як заблокувати wmid.

Якщо в інтернет ви заходите не тільки для перегляду новин, спілкування з друзями, а й для придбання або продажу того чи іншого продукту, то c системою WebMoney вже добре знайомі. Кожен учасник системи має свій ідентифікаційний номер - wmid. Саме під цим ім'ям вас дізнаються в системі, визначають вашу репутацію, надійність. Блокування wmid - удар по репутації учасника системи WebMoney. Як уникнути подібного або, навпаки, заблокувати wmid партнера, який не виконав зобов'язання?
Інструкція
1
Причин блокування wmid може бути декілька: 1. Перевищення ліміту зберігання грошових коштів для вашого атестата; 2. Претензія ділового партнера, відправлена в Арбітраж; 3. Порушення правил, встановлених системою WebMoney: наявність декількох wmid з формальними атестатами на одні особисті дані; проведення незаконних операцій (в описі платежу вказані такі теми, як зброю, крадіжка, наркотики та ін.).
2
Для того щоб уникнути блокування свого wmid, виконуйте правила користування системою WebMoney: • Якщо ви плануєте збільшити обсяг фінансових операцій, отримаєте початковий, а краще персональний атестат або атестат продавця. • Прикріпіть всі отримані вами wmid до одного атестату. • Вибирайте надійних партнерів, що не поставлять під загрозу вашу репутацію, вказавши в описі до платежу незаконні дії (наприклад, «за організацію інтимних послуг»).
3
Якщо ж ви самі хочете заблокувати wmid шахрая, зверніться в Арбітраж системи. Це можна зробити, навіть якщо ви не є її учасником. Однак у цьому випадку, а також, коли ваш атестат (заявника) нижче, ніж у порушника, претензія буде опублікована тільки після попередньої її перевірки. Якщо викладені в скарзі факти підтвердяться, претензія буде опублікована, а wmid порушника заблокований.
4
Якщо ж ваш атестат (заявника) вище, претензія буде опублікована одразу. Для того щоб і його Wmid був заблокований негайно, внесіть заставну суму. Її розмір залежить від кількості коштів на рахунку порушника і коливається в межах від 2-х до 10-и доларів. Якщо факт порушення не підтвердиться, дана сума буде перерахована власнику заблокованого wmid в якості моральної компенсації. В іншому випадку - повертається заявнику. Якщо ви впевнені у своїй правоті, то вносячи заставну суму нічим не ризикуєте.