Як завантажити ICQ.

ICQ - це централізована служба миттєвого обміну повідомленнями інтернеті, яка, часом, дуже непогано допомагає економити зусилля в ритмі сучасного життя. Завантажити цю програму нескладно.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
В першу чергу необхідно переконатися в наявності підключення до інтернету. Потім відкрийте браузер (програмне забезпечення для перегляду веб-сайтів), встановлений на вашому комп'ютері, і напишіть в його адресному рядку адресу: icq.com. Регістр букв при цьому не важливий - браузер автоматично виправить адресу на прийнятий протоколом. Після цього необхідно натиснути кнопку Enter на клавіатурі.
2
На головній сторінці сайту виберіть підходящу для вашої операційної системи версію програми. Наприклад, для Windows на кнопці для скачування ICQ написано: «Скачати ICQ. Версія nn для Windows », де nn - поточна актуальна версія програми. Також на головній сторінці сайту icq.com можна скачати версії «аськи» для продуктів компанії Apple, а також мобільні версії програми для Android, Symbian, Java та деякі інші.
3
По завершенню процесу скачування ICQ з сайту запустите отриманий в результаті файл подвійним клацанням лівої кнопки миші. Процес установки швидкий, він не займає багато часу і за замовчуванням встановить програму на диск С вашого комп'ютера.
4
Для використання скачанной програми не забудьте зареєструватися на сайті ICQ (пряме посилання: https://www.icq.com/join/ru?onsite=1). Варто звернути увагу на новинку під назвою WEB-ICQ, яку також можна знайти на сайті icq.com, а також деяких інших сайтах-партнерах. WEB-ICQ - це версія знайомої «аськи», яка не вимагає установки на комп'ютер. Для роботи з WEB-ICQ необхідно лише внести дані користувача (логін і пароль) в спеціальну форму. Офіційна версія онлайн-версії ICQ доступна за прямим посиланням: http://c.icq.com/webicq/banias/gb/icq/410/WidgetMain.html?locale=ru-ru.
Зверніть увагу
Якщо вас перестав влаштовувати скачаний вами клієнт ICQ, ви можете спробувати скористатися такими безкоштовними програмами як Miranda IM, QIP Infium, QIP2005, Kopete і багатьма іншими.