Як відключити доступ в інтернет.

Інтернет - це всесвітня комп'ютерна мережа, що дозволяє обмінюватися інформацією між комп'ютерами, користуватися електронною поштою та відкриває доступ до інформаційних серверів. Як і в реальному світі, в інтернеті є як корисна, так і шкідлива інформація, тому потрібно знати, як відключити доступ в інтернет.

Інструкція
1
Якщо ви хочете відключити доступ до інтернету, скористайтеся одним із запропонованих способів. Перший - відключення доступу, якщо у комп'ютера кілька користувачів, а заборонити користуватися мережею треба одному з них. Другий - повне відключення від мережі.
2
Перший спосіб можна здійснити, поставивши на свій комп'ютер програму комплексного захисту, наприклад, Kaspersky Internet Security. В таких сучасних захисних системах є функція батьківського контролю. Вона дозволяє або відключити, або обмежити доступ до інтернету на певні години.
3
Другий спосіб буде найбільш прийнятний, якщо комп'ютером користуєтеся тільки ви і не хочете, щоб у вашу відсутність використовували інтернет. В цьому випадку рекомендується поставити пароль на користування інтернетом. Для цього запустіть браузер Internet Explorer, в меню "Сервіс" виберіть команду "Властивості оглядача".
4
У цьому вікні активуйте вкладку "Зміст", в розділі "Обмеження доступу" клікніть на покажчик "Включити "
5
В підменю "Обмеження доступу" відкрийте вкладку "Загальні" і натисніть на покажчик "Створити пароль"
6
При створенні пароля-допуску використовуйте комбінацію з поєднання різних знаків. Пароль може містити прописні і заголовні букви, розділові знаки, цифри, російський шрифт, латиницю. Після того як ви ввели пароль і його підтвердження, придумайте підказку, яка нагадає вам про пароль, але не дасть можливості іншим розгадати його.
Зверніть увагу

Складним вважається пароль, що складається з 6-9 символів і містить в собі великі і великі літери, цифри і розділові знаки одночасно.

Корисні поради

Якщо у комп'ютера декілька користувачів, то ви можете відключати не тільки доступ до інтернету, але і повністю блокувати використання його для одного або кількох людей. Для цього створіть кілька облікових записів і керуйте кожної окремо.