Як замінити автомобільні чохли.

Будь-якому автолюбителю хочеться, щоб салон його машини виблискував чистотою. Ось тільки домогтися цього в процесі експлуатації автомобіля нелегко. Сидіння в салоні нерідко брудняться, втрачають первозданний вигляд. Щоб забезпечити їх збереження, потрібно регулярно знімати чохли для чищення або заміни.
Інструкція
1
Зруште передні сидіння автомобіля вперед до упору. Послідовно зніміть чохли спочатку з пасажирського сидіння, а потім з сидіння водія. Для цього необхідно розв'язати зав'язки, відстебнути ремінці або кнопки, якими кріпиться чохол до сидіння (все залежить від конструкції конкретних чохлів). Особливу увагу приділіть підголівникам.
2
Потім звільніть від чохлів заднє сидіння автомобіля. Для цього вам, можливо, знадобиться частково демонтувати спинку, нахиливши її вперед. Зняті чохли складіть і помістіть в поліетиленовий пакет для подальшої чистки або прання.
3
Підготуйте чохли на заміну. Вийміть їх з упаковки, перевірте комплектність. Покладіть кожен елемент на те сидіння, для якого він призначений. Чи не переплутайте чохли , які слід надіти на водійське сидіння і на місце переднього пасажира (вони можуть дещо відрізнятися за розмірами).
4
Одягніть кожен чохол на відповідне переднє сидіння і прикріпіть за допомогою передбачених кріплень (гумок, кнопок і так далі). Чохол повинен облягати сидінні рівно, без складок; шви слід розташовувати за місцем знаходження вигинів сидінь.
5
Подібним чином встановіть чохли на заднє сидіння автомобіля, спочатку на нижню його частину, а потім і на спинку. Виведіть назовні засувки для ременів безпеки. В останню чергу надіньте чохли на підголовники, якщо вони передбачені конструкцією.
6
У деяких особливо складних випадках надіти чохли прямо в салоні складно. Спробуйте демонтувати сидіння і вийняти їх з салону автомобіля. Але це буває досить непросто зробити, хоча процес заміни чохлів при такій технології помітно прискорюється.
7
При заміні чохлів дотримуйте акуратність. Встановлюючи відповідні елементи на підголовники, намагайтеся заштовхувати їх всередину чохла, а не натягувати зверху, в іншому випадку можна пошкодити виріб. Якщо чохли зовсім нові, то виконайте в них при необхідності невеликі отвори під гачки, наявні на сидіннях автомобіля.