Як повісити скляну полку. Як прикріпити скляну кутову полицю.

Скляні полки можуть не тільки з успіхом виконувати свою основну функцію, а й служать прикрасою кімнати. Встановлювати їх можна як у ванній кімнаті, так і над туалетним столиком в спальні. Типи таких полиць і способи їх кріплення можуть бути найрізноманітнішими. Головна вимога до кріплення завжди одне - бути надійним і бездоганним.
Вам знадобиться
  • - кронштейни;
  • - кріпильні елементи (шурупи, гвинти, саморізи);
  • - будівельний рівень;
  • - олівець;
  • - електродриль.
Інструкція
1
Переконайтеся, що стіна, на яку ви будете вішати полку , надійна і може утримати кріпильні деталі і саму полку з предметами. Небажано кріпити скляну полку на тонку перегородку.
2
Визначте місце, де буде розташовуватися полку. Акуратно приставте виріб до місця майбутнього кріплення і відзначте олівцем контури і місця кріплення. Якщо полку передбачається кріпити на декоративних стійках, спочатку намітьте місця для них. Стійки при цьому повинні розташовуватися строго вертикально, без перекосу.
3
В розмічених місцях електродрилем просвердлите отвори для кріплення. Глибина їх визначається довжиною кріпильних елементів (шурупів, гвинтів або саморізів). Чим більше передбачувана навантаження на полку , тим довший повинен бути кріплення. Звичайна довжина шурупів - 50-65 мм. Для точного свердління отворів на задану глибину оберніть свердло в потрібному місці шматочком ізоляційної стрічки.
4
В пророблені отвори щільно вставте дюбелі або відповідні за розміром дерев'яні пробки.
5
Якщо ви майструєте полку своїми руками, підберіть кронштейни, спеціально призначені для кріплення скляних полиць і відповідні їм за розмірами.
6
Відокремте кріплення або кронштейн від полки. По черзі прикріпіть кронштейни саморізами до заздалегідь відзначеним місцям на стіні. Переконайтеся, що площині, в які вставлятиметься скло, паралельні поверхні підлоги і не мають перекосів. В іншому випадку при навантаженні на поверхню скла можуть виникнути непотрібні напруги, провідні до відколів.
7
Огляньте скло, з якого зроблена полку. Кути повинні бути закруглені і відполіровані. Скло не повинно мати тріщин, сколів і подряпин. Якщо огляд не виявив дефектів, зміцните скло на призначеному для нього місці. Якщо полку має кілька рівнів, то спочатку прикріпіть верхній, а нижнє скло приєднайте в останню чергу. Тепер на полку можна розставляти все, що ви вважаєте за потрібне.