Як закрити труби. Як зробити короб для труб щоб він відкривався.

Не існує квартир, де не було б труб у ванній і туалеті. Труби необхідні, але вони часто спотворюють найкращий дизайн. Тому й прийнято закривати труби. Зробити це найкраще за допомогою гіпсокартону.
Вам знадобиться
  • Металеві профілі для гіпсокартону, гіпсокартонний ніж, саморізи, гіпсокартон, плитка або панелі, клей, наждачний папір, монтажна піна, рулетка.
Інструкція
1
Насамперед треба побудувати навколо труби, яку треба закрити, каркас із металевих профілів для гіпсокартону. Навколо труби поставте три вертикальних профілю. Якщо ви закривате вертикальні труби, поставте профілі вертикально, якщо горизонтальні - переверніть їх і встановіть навколо труб. Визначте, яке між ними відстань. Потім відріжте шматочки від іншого профілю такого ж розміру і, вставивши їх між вже встановленими профілями, закріпіть на саморізи. Каркас готовий. Пам'ятайте, що між каркасом і прилеглої до нього частиною труби повинен залишатися невеликий зазор.
2
Тепер можна приступати до обшивки труб гіпсокартоном. Ретельно відміряйте гіпсокартон і виріжте необхідні шматки. Потім призначте деталі до каркаса і прикріпіть на саморізи з усіх боків. Виступаючі частини гіпсокартону відріжте спеціальним гипсокартонним ножем. Краю гіпсокартону відшліфуйте наждачним папером, щілини між трубами і гіпсокартоном залийте монтажною пінкою. Коли вона висохне, видаліть надлишки ножем. Вийшов короб з гіпсокартону.
3
Тепер короб, який закриває труби, треба обробити, щоб він красиво виглядав. Все залежить від вашої фантазії та дизайну інтер'єру ванної або туалету. Якщо все оброблено плиткою, короб також слід покрити плиткою аналогічної структури і кольору. Якщо стіни обшиті панелями, для короба теж треба використовувати такі панелі. Тоді ваша ванна або туалет буут виглядати гармонійно і затишно.
Корисна порада
Не забудьте виконати в коробі відкривається віконечко. Адже необхідно забезпечити доступ до труб на випадок аварії.