Як очистити тканину від жуйки. Як очистити чорну тканину від жувальної гумки.

Жувальна гумка, міцно-міцно прилипла до одягу або м'яких меблів, може стати справжньою проблемою. Напевно кожен з вас стикався з такою ситуацією, коли здається, що одяг зіпсована і можна її сміливо відправляти на ганчірки. Не варто поспішати це робити, так як безвихідних ситуацій не буває. Спробуйте позбутися від жувальної гумки на тканині.
Вам знадобиться
  • - поліетиленовий пакет,
  • - кубики льоду,
  • - денатурований спирт,
  • - паперові серветки,
  • - бензин,
  • - розчинник,
  • - плямовивідник.
Інструкція
1
Один з найбільш простих і ефективних способів усунути жуйку - покладіть забруднену річ у поліетиленовий пакет і сміливо відправляйте в морозильну камеру. Після повного замерзання жувальна гумка стане твердою, і зчистити її з одягу не складе труднощів. Якщо ж після виконаної процедури на тканині залишилися невеликі сліди, видаліть їх за допомогою ватного диска, змоченого в денатурованому спирті.
2
Якщо ж жуйка прилипла до більш об'ємним предметів, таким як м'які меблі, постільна білизна або килим, помістити їх в морозильну камеру, природно, не вдасться. Тому правильніше буде покласти кілька кубиків льоду (загорнутих у поліетиленовий мішок або тканину ) на забруднені місце, щоб жувальна гумка як слід застигла. Після того як основна частина застиглої маси буде видалена, знову протріть пляму денатурованим спиртом. Від плями не залишиться і сліду, а річ буде виглядати первозданно.
3
Існує думка, що клин клином вибивають. Для цього візьміть вже жування гумки і розімніть її пальцями до такого стану, щоб вона почала прилипати до них. Тепер прикладіть її до місця забруднення і приліпите, потім відліпити. Продовжуйте впливати доти, поки не ліквідується основне вогнище прилип жуйки.
4
Наступний ефективний спосіб видалення жуйки з тканини заснований на впливі, яке прямо протилежно попереднім. Накрийте місце забруднення паперовою серветкою і водите по ній нагрітим праскою. Під впливом тепла жувальна гумка розм'якшиться і прилипне до паперу. Але під час даної процедури необхідно кілька разів змінювати серветку.
5
Жуйку з тканини можна видалити за допомогою різноманітних розчинників і очищеного бензину, що продається спеціально для запальничок. Не варто забувати і про універсальні засоби для виведення плям. Даний засіб нанесіть на постраждалу ділянку тканини і залиште хвилин на 5. Після цього зберіть жуйку в тряпочку, таку маніпуляцію повторіть кілька разів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-FqHmnheLqw