Як розіграти друга на день народження. Збиті вершки на тілі.

Не хочеться проводити цей особливий день за звичним сценарієм. Візьміть на себе організацію розваг та розіграшів на дні народження одного . Грунтовно підготуйте всі приколи, щоб всім запрошеним ця вечірка запам'яталася надовго.
Вам знадобиться
  • - мотузки;
  • - дрібні ягоди;
  • - упаковка для подарунків;
  • - осколки;
  • - інгредієнти для пекельного коктейлю.
Інструкція
1
Розіграші можна починати і за кілька днів до свята. Якщо ваш друг молодий і не має своєї дівчини, домовтеся зі знайомими вам і незнайомими йому молодими особами, щоб проробити наступний прикол. Ось його суть: ви постійно відстежуєте місця перебування приятеля дзвінками, точно знаючи, де він, посилаєте дівчину зустріти його (всім підмовив попередньо покажіть вашого одного потайки) і зізнатися в любові з першого погляду. Протягом кількох днів, таким чином, кілька прекрасних створінь призначать вашому приятелеві побачення. Ці дівчата всі будуть запрошені на вечірку з нагоди дня народження одного , природно, він не буде про це знати. Уявіть його здивування, коли він відкриє двері!
2
Заздалегідь домовтеся з усіма запрошеними загортати подарунки якомога ретельніше. Коробки укладайте у великі коробки, не забуваючи упаковувати кожну в шарудить папір. На останню коробку намотайте кілька метрів яскравих стрічок і зав'яжіть безліч бантиків. Нещасний іменинник буде просто «щасливий», розгортаючи таким чином загорнуті презенти.
3
Якщо ваш друг збирає пивні кухлі, любить дорогий хороший джин або рідкісні вина, скажіть йому, що знайшли екземпляр, давно розшукуваний колекціонером. Цей довгоочікуваний подарунок покладіть просто в пакет, а в святкову коробку упакуйте оскільки звичайної пляшки. Коли друг відкриє вам двері, спіткніться об поріг і впустив коробку, яка впаде з жахливим для приятеля брязкотом розбитого скла. Не поспішайте дарувати йому справжній подарунок - нехай вдосталь поб'ється головою об стіну.
4
Підготуйте рецепт святкового коктейлю. Для цього візьміть велику широку каструлю, в неї поставте багато дрібних посудин. Водрузите ємність на столик сервіровки і урочисто дістаньте інгредієнти в пляшечках з написами: сірчану кислоту, щурячу отруту, жаб'ячі лапки, гальмівну рідину та інші дивні речі, які викличуть страх і огиду гостей. Все це виливайте в каструлю, як би змішуючи. Насправді, щоб не було небажаної реакції, зливайте різні речовини в різні маленькі ємності усередині великої. Візьміть келих іменинника і зачерпніть пекельний коктейль, запропонуйте його випіть.Еслі друг відмовиться, отхлебніте напій самі з ображеним виглядом. Секрет розіграшу простий - серед інших баночок в каструлю поставте пляшечку із звичайним лимонадом!
5
Заздалегідь домовтеся з дівчиною і хлопцем із запрошених, що вони будуть брати участь у розіграші. Перш ніж накривати на стіл, запросіть одного на конкурс. Симпатичну дівчину, роздягнену до білизни, покладіть на стіл і розкладіть на її тілі ягоди і збиті вершки. Приятелеві зав'яжіть очі, розкрутіть на місці і запропонуйте знайти стіл з частуванням, щоб, не використовуючи рук, зібрати десерт губами. У цей час хлопець роздягається до плавок і лягає на місце дівчини, на нього швидко насипають все те, що було на учасниці. Ваш друг, знайшовши стіл, шукає ротом ягоди і вершки, збирає їх з тіла молодої людини. Коли все можливе з'їдено, очі іменинника Розв'яжіть. На всякий випадок, відійдіть від нього подалі.