Як поміняти неякісний товар.

Можна з упевненістю говорити про те, що рівень захисту прав споживача в нашій країні вже наближається до міжнародних стандартів. Тим споживачам, які знають свої права, вдається вигравати переважна більшість судових позовів до недобросовісних продавцям і постачальникам товарів і послуг. Поміняти або повернути ви можете як неякісний товар, так і товар, який вам просто не підійшов.
Інструкція
1
За законодавством, якщо ви виявили дефекти в товарі після його покупки, ви можете звернутися до продавця, виробника або в сервісний центр. Від продавця ви маєте право зажадати безоплатного усунення недоліків, зменшення купівельної ціни або відшкодування витрат на ремонт і виправлення цих недоліків. Також ви можете зажадати заміни дефектного товару на аналогічний або схожий. Покупець має право також розірвати договір з продавцем і зажадати відшкодування вартості товару.
2
Ви можете звернутися безпосередньо на підприємство виготовило неякісний товар. В цьому випадку вам повинні безоплатно усунути виявлені дефекти або замінити виріб на інший товар аналогічної марки. У сервісному центрі, адреса якого є в документації на товар, вам зобов'язані безкоштовно усунути виявлені недоліки.
3
Вимога про повернення або обміні товару ви можете пред'явити в усній формі продавцеві, принісши в магазин товар і касовий чек. Зазвичай, цього буває достатньо, якщо гарантійний термін ще не минув. Іноді продавець може зажадати письмову заяву або висновок незалежного експерта про те, що товар був проданий з браком. В цьому випадку, діяти доведеться через суд, який і зобов'яже продавця оплатити експертизу і обміняти товар.
4
Изготовителю ви повинні відіслати несправний товар і копію платіжного документа, приклавши заяву в письмовій формі з проханням обміняти неякісний виріб. Його оформлення не регламентовано певними документами. Напишіть в ньому, коли і де ви придбали товар, опишіть виявлені недоліки і викладіть прохання про заміну на аналогічний або схожий товар, прикладіть до заяви копії документів, що підтверджують поштові витрати.
5
Якщо ви не задоволені запропонованим обміном і вирішили повернути свої гроші у продавця шляхом розірвання договору купівлі-продажу, то в заяві також слід викласти прохання розірвати відповідний договір, укладений таким-то числом і вказати, на який рахунок або адресу слід перерахувати гроші за неякісний товар. Якщо товар був проданий без укладення договору, то просто опишіть всі виявлені недоліки товару і попросіть повернути вам його вартість. Ваша заява має бути розглянута і задоволена протягом 10 днів, тому, якщо ви посилаєте його поштою, то лист повинен бути з повідомленням про вручення.