Як поліпшити якість кабельного ТБ.

Вам подобається дивитися різні фільми і телепередачі по кабельному телебаченню? Але що робити, якщо якість звуку і зображення залишає бажати кращого? Не варто впадати в зневіру, досить просто знайти і усунути причину несправності.
Вам знадобиться
  • - інструкція до телевізора;
  • - кабель.
Інструкція
1
Якщо у вас проблеми з якість м зображення, то потрібно, насамперед, дізнатися причину. Можливо, у вас збилися настройки телевізора (перевірте всі налаштування в меню, використовуючи інструкцію, спробуйте щось змінити). Якщо від цього зображення краще не стає, перевірте антену. Спочатку в місці приєднання до телевізора - чи добре приєднаний штекер. Спробуйте вийняти і знову вставити його в гніздо.
2
Якщо у вас зовнішня антена або супутникова тарілка, перевірте їх, може бути, такі просто постраждали від сильного вітру, змінили положення. Спробуйте повертати антену в різні сторони і зафіксуйте в момент, коли сигнал буде найбільш сильним. Також зверніть увагу, щоб на шляху сигналу не було перешкод (дахів сусідніх будинків, дерев тощо). Якщо у вас не супутникова тарілка, а звичайна антена, спробуйте встановити її вище.
3
Можете спробувати антенний підсилювач, для його покупки вам потрібно буде в магазині назвати марку і модель вашого телевізора та антени. При його підключенні встановіть межі посилення відповідно до рівня перешкод.
4
Коли будете шукати причину неполадки, зверніть увагу на кабель. Перевірте його цілісність, можливо, він перетерся або порвався. Домашні тварини люблять перегризати його, так що якщо у вас є вихованці, можливо неполадка виникла саме через них. Тоді вам знадобиться замінити шматок кабелю. Зробити це просто: достатньо вирізати пошкоджену ділянку і за допомогою спеціальних перехідників вставити цілий.
Зверніть увагу
Якщо у вас кабельне ТБ, і вам не вдалося усунути перешкоди вищеназваними способами, зверніться в компанію, яка надає вам ці послуги, можливо, перешкоди виникають з їх вини і носять тимчасовий характер.
Корисна порада
Перевірте всі канали, може, перешкоди пов'язані тільки з одним з них. Тоді вам доведеться лише чекати, коли передавальний сигнал покращитися, оскільки в цьому випадку несправність не в вашому кабелі, а у самого телеканалу.