Як скопіювати вміст екрану.

Закарбувати вміст монітора, тобто зробити скріншот (знімок екрана ), буває просто необхідно. Наприклад, при виникненні яких-небудь проблем для відправки фахівцеві на розгляд. Є різні способи зберегти те, що відбувається на екрані.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб зробити скріншот - це скористатися стандартною функцією системи, натиснути клавішу Print Screen. Вона знаходиться у верхній частині клавіатури з правого боку, після програмних клавіш F. Після її натискання, необхідно в будь угодною вам папці створити графічний файл, наприклад, малюнок Paint, office picture manager. Потім відкрити цей файл і вибрати функцію вставити, або натиснути клавіші Ctrl + V. Після чого в папці з створеним графічним файлом з'явиться знімок вашого екрана , який при бажанні можна відредагувати в будь-якому редакторі. Готовий малюнок можна відправляти поштою, викладати на сайті або роздруковувати.
2
Для того щоб зробити знімок екрана , крім системних утиліт, існують спеціальні програми. Їх основна відмінність від стандартного методу, полягає в більш широкому наборі інструментів і функцій. Хоча головний принцип дії залишається той же. У спеціальних програмах можна не просто зробити знімок екрана , але і зберегти його в будь-якому потрібному графічному форматі. Крім цього в таких програмах можна вибрати не тільки весь екран для знімка, а певну, виділену область. Ще можна зафарбовувати деякі частини зображення, наприклад, особисті дані, назви або іншу інформацію, яку не бажаєте показувати.
3
Буває, що необхідно зробити не просто знімок екрана , а відобразити певні дії. Для цього існують програми для запису відео з екрана . Це дозволяє зняти те, що ви робите на екрані і навіть озвучити. Така функція служить для створення відео уроків, туторіали, а також для складання практичного керівництва, наприклад, при роботі з новою програмою. Так ви можете з кимось поділитися своїми навичками і знаннями. Управління такими програмами дуже просте. При її запуску вибирається певна частина або весь екран, натискається кнопка запису, і далі ви можете працювати. Отримане відео можна за бажанням зберегти в форматах .avi або .swf, щоб потім використовувати або редагувати на свій розсуд.
При онлайн обговоренні проблем в роботі системи з досвідченим в комп'ютерних технологіях одним або з техподдержкой інтернет-провайдера іноді виникає необхідність не тільки сказати, що відбувається, але й показати. Для цього потрібно скопіювати картинку з монітора і відіслати співрозмовнику.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер із підключенням до інтернету;
  • Встановлений графічний редактор (любой).
Інструкція
1
Відкрийте вікно програми або сторінку файлу, де виникла необхідність копіювання. Прокрутіть точно до того місця, яке хочете показати.
2
Знайдіть на клавіатурі клавішу "Print Screen" (скорочено PrtSc). Вона знаходиться в самому верхньому ряду, приблизно над клавішею «введення». Натисніть її.
3
Відкрийте будь-який графічний редактор, хоч "Paint". Натисніть одночасно клавіші "ctrl v" (розкладку можете не міняти). Сторінка миттєво відобразиться в редакторі в графічному форматі. Тепер залишилося придумати ім'я, зберегти файл в потрібній папці і передати за призначенням.