Як зшити під'юбник з сітки.

Всі ми виросли на казках про прекрасних принцес, яких неможливо уявити без шикарного пишного плаття. Примхлива мода часом дає нам можливість побути такими королевами в пишних сукнях. А ще весільні сукні, вечірні, дитячі ... В таких моделях не обійтися без під'юбник . Саме за його рахунок можна домогтися об'ємності силуету. Спробуємо пошити цей предмет гардероба самостійно.
Вам знадобиться
  • Матеріал для під'юбник - сітка, швейні приналежності.
Інструкція
1
Суть пошиття під'юбник проста. В основі - А-подібна нижня спідниця, на яку пришиваються оборки різної довжини. Найкоротша - зверху, а довга - снізу.Возьміте матеріал - найкраще сітку. Вона відмінно тримає форму. Виміряйте талію.Сделайте викрійку спідниці-основи (це може бути, наприклад, шестиклинка, сонце, полусолнце). Викрийте цю спідничку з фатину або бязі. Не забудьте залишити розріз для застібки біля талії. Нижню спідницю можна застібати на гачки або гудзики.
2
Визначте довжину свого під'юбник , виходячи з довжини верхньої спідниці або плаття. Він повинен бути на парочку сантиметрів короче.Пріступайте до викрійці оборок. Їх довжина залежить від бажаної пишності спідниці. Сама нижня оборка повинна вийти приблизно в три рази ширше основи нижньої спідниці. Розрахувати зможете так: виміряйте довжину лінії пришивання кожної оборки і отримане число помножте на коефіцієнт прісборіванія (він може бути від 2 до 2,5). Чим тонше сітка, тим вище коефіцієнт треба брати. З приводу ширини оборок варто зауважити, що вузькі оборки надають якусь округлість, об'ємність, а широкі здатні створити більш плавний силует. Кількість оборок може варіюватися від трьох до восьмі.Установіте на швейній машинці саму максимальну довжину стібка. Кожну оборку зшийте, щоб вийшло кільце. Довгий край прострочите на машинці. Прісборьте тканину, простягаючи нитку, і розправте складочки. Коли отримаєте необхідну ширину, витягніть нитки і зав'яжіть вузлики.
3
Після того як обробите таким чином всі оборки, пришити їх до вашої спідниці. Це треба зробити так, щоб верхня оборка прикривала лінію кріплення нижньої оборки сантиметра на чотири.
4
Обшийте край сітки косою Бейко, так як сітка здатна подразнювати шкіру, а також може залишати безліч зачіпок на чулках.Все - під'юбник готовий. Приміряйте його разом з верхньою спідницею або платтям - перевірте, як сидить.