Як зробити мансарду. Як будувати мансарду.

Минулого мансарди використовувалися у Франції як житло для бідних. Але часи змінилися, тепер мати мансарду стало престижно і модно. В мансарду можна перетворити горище звичайного будинку, і тоді можна буде прямо з вікон кімнати милуватися зірками.
Інструкція
1
Отже, перетворюємо горище в мансарду. Для початку зберіть на горищі каркас з бруса 50Ч150 мм для майбутньої мансарди. Він повинен складатися з вертикальних стійок для стін і горизонтальних крокв з товстих брусків - для стелі. Якщо ви збираєтеся ділити мансарду на кілька приміщень, зберіть також каркас перегородки з дверною коробкою. Настелите підлогу, який ви віддаєте перевагу - дошки, ламінат і т.п.
2
Потім подбайте про хороше утепленні вашої мансарди. Адже через неї може йти тепло з усього будинку. Для початку треба покласти під майбутні стіни, стелю та підлогу мансарди шар пароізоляційного матеріалу, потім - утеплювач (раніше використовувалася мінеральна вата, нині існує понад сучасний матеріал - теплофон), а зверху - гідроізоляцію. Усі матеріали кріпляться між кроквами і балками. Не слід забувати про утеплення фронтону.
3
Тепер треба встановити вікна в мансарді. Якщо у вас вже є спеціальні прямокутні шпаківні для вікон, можна обійтися простими склопакетами, але краще взяти спеціальні мансардні вікна. Вони більш економічні в плані збереження тепла, їх легко кріпити. Похилі вікна дають на 40% більше світла, ніж такі ж за розміром прямі вікна. Інструкція з монтажу додається до комплекту вікон. Але для вірності можна вдатися до послуг спеціальних організацій, які встановлять вікна в мансарді.
4
Коли монтаж вікон закінчено, можна приступати до обробки. Для початку обшийте крокви листами гіпсокартону, ДВП або ДСП, деревом. Потім обклейте первинну обробку шпалерами, пофарбуйте, заштукатурьте декоративною штукатуркою, облицюйте вагонкою. При використанні шпалер треба дуже акуратно поєднувати малюнок: адже скошені стіни ускладнюють суміщення візерунка. Все трикутні і скошені ділянки обклеюють в останню чергу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Ga9fhiA0OjI
Зверніть увагу
Робити мансарду можна тільки в тому випадку, якщо на обрешітці покрівлі мається гідроізоляція. Без неї не обійтися.