Як розважити дітей на святі.

Влаштовувати дитячі свята буває навіть складніше, ніж дорослі. Адже малюки не звикли до розмов за столом, їжа не є головним елементом. Основне ж на святі - веселощі. Забезпечити його гостям ваших дітей не важко.
Інструкція
1
Прикрасьте квартиру. Запросити чужих дітей в будинок означає взяти на себе відповідальність за їх проведення часу. Забезпечте інтерес вже при вході в квартиру - подбайте про оздоблення коридору і основний кімнати для свята. Ви можете вибрати певну тематику або ж просто розвісити плакати і розтяжки. Кульки під стелею, стрічечки на шафах та інші елементи святкового декору захоплять дітей і створять потрібну атмосферу. Зробіть плакат з фотографією вашого чада в центрі і організуйте кілька хвилин для написання побажань навколо неї від усіх гостей.
2
Влаштуйте конкурси. Веселощі на святі передбачає дії. Візьміть в свої руки кермо влади, заздалегідь напишіть сценарій. Десяти конкурсів вам вистачить на кілька годин, не намагайтеся перевантажити дітей розвагами. Змусьте їх побігати. Вам будуть потрібні апельсини і відра. Можна влаштувати груповий забіг або парний. Діти затискають апельсин між колінами, на іншій стороні кімнати стоять порожні відра. Завдання - якомога швидше донести апельсин до відра. Якщо дітей багато, розділіть їх на команди, і за кожен апельсин в відрі нараховуйте бали.
3
Поставте стільці в центрі кімнати по колу спинками один до одного. Їх має бути хоча б на один менше, ніж учасників. Увімкніть музику. Поки вона звучить, діти ходять навколо стільців. Вимкніть звук - в цей момент потрібно встигнути зайняти місце. Стоять вибувають, забираючи з собою по стільцю з кола.
4
Візьміть ватмани, розріжте кожен навпіл. Число одержані аркушів має дорівнювати числу гостей. У центрі аркуша намалюйте велике смішно особа - простий овал, очі, рот і забавні вуха. Можна урізноманітнити зачіски. Підготувати все краще заздалегідь, а по приходу гостей розвісити малюнки на стіни. Зауважте учаснику очі, підведіть до плакату, дайте шматок пластиліну в руки. Його задача - приробити особі ніс якомога рівніше. Додатковою забавою стане вказівку імені учасника під його творінням - діти будуть асоціювати плакат ім'ям, написаному на ньому.
5
Примусьте дітей надіти шкарпетку на ногу без допомоги рук. Видайте учасникам по носку, посадіть на стільці. Їхнє завдання - надіти шкарпетку на одну ногу, використовуючи іншу. Переможе той, хто швидше справиться.
6
Не забудьте про призи і подарунки. Без них конкурсна програма позбавляється для дітей сенсу. Купіть різні недорогі дрібниці на зразок ручок, блокнотів, машинок і брелків. Нагороджувати стоїть не тільки переможців, а й учасників. Кожна дитина повинна піти від вас з подарунком.
Зверніть увагу
Не старайтесь контролювати малюків на всі сто. Дайте їм трохи свободи, нехай коригують конкурси за своїм бажанням.
Корисна порада
Не навантажуйте дітей, давайте їм перепочинок на спілкування та їжу. Обов'язково стежте, щоб за іграми вони не забули про частування.