Як створити інтернет-клуб.

Багатофункціональний комп'ютерний клуб вимагає великих вкладень, ніж невелике напівлегальне інтернет-кафе, але саме цей формат дозволяє працювати на перспективу, тоді як термін життя маленького інтернет-салону в напівпідвальному приміщенні рідко перевищує один-два роки.
Вам знадобиться
  • - приміщення від 100 квадратних метрів;
  • - комплект устаткування - від 50 комп'ютерів та комплектуючі до них;
  • - копіювальна техніка для обладнання копицентра в рамках клубу;
  • - три зміни по десять чоловік в штаті співробітників.
Інструкція
1
Придумайте концепцію для комп'ютерного клуб а, відразу розраховуючи на певну цільову аудиторію і добре її собі представляючи. Основні категорії відвідувачів інтернет- клуб ов - не мають власного комп'ютера студенти та любителі мережевих ігор. Тому клуб можна зробити універсальним, а можна ігрову зону виділити або взагалі створити спеціалізований заклад для геймерів.
2
Підберіть приміщення, не забуваючи ні на хвилину про те, що вдало вибране місце розташування інтернет- клуб а - основа вашого майбутнього успіху. Головне правило тут зводиться до того, що заклад ваше не повинно знаходитися на віддалі від інших ключових в житті його відвідувачів пунктів. Хорошими сусідами для інтернет- клуб а будуть студентські гуртожитки, кінотеатри, магазини аудіо- і відеопродукції, а також просто великі торгові центри.
3
Закупити необхідну для відкриття клуб а оргтехніку - для довгограючого проекту буде потрібно, як мінімум, 50 комп'ютерів. Крім того, відразу потрібно бути готовим до майбутніх оновлень техніки та зав'язувати з постачальниками тривалі ділові стосунки. Обов'язковою умовою поставок комп'ютерів і комплектуючих повинно стати гарантійне обслуговування і технічна підтримка - організовувати технічну службу в рамках свого закладу недоцільно.
4
Сформуйте декілька змін співробітників, які обслуговуватимуть інтернет- клуб . Розмір штату вашого закладу буде сильно відрізнятися в залежності від режиму його роботи і того набору послуг, який ви виберете. Для цілодобового клуб а, в якому є бар і копіцентр, знадобиться три зміни приблизно по десять чоловік.
Корисна порада
Система оплати послуг інтернет-клубу повинна бути автоматизована (особливо якщо надається досить широкий спектр різноманітних послуг), інакше важко буде уникнути обману з боку найманих адміністраторів і кассіров.Постоянно відстежуйте всі зміни на ринку оргтехніки і намагайтеся регулярно оновлювати обладнання свого інтернет-клубу, інакше популярність його час від часу буде падати.