Як видалити Internet Explorer.

Браузер Internet Explorer встановлюється в комп'ютер разом з операційною системою Windows. В останніх версіях цієї ОС інтернет-оглядач вважається частиною операційної системи і тому процедура його деінсталяції відрізняється від стандартної процедури видалення прикладних програм. До того ж кожна наступна версія пропонує порядок дій, що відрізняється від того, що був використаний в попередньому релізі.

Інструкція
1
Розкрийте головне меню системи клацанням по кнопці "Пуск" або натисканням клавіші Win. Якщо ви використовуєте Windows 7, то клікніть поле з текстом "Знайти програми та файли" і наберіть "Прогр". У секції "Панель управління" списку з результатами пошуку виберіть посилання "Програми та засоби". Якщо ж у вас встановлена більш рання версія операційної системи (наприклад, Windows XP або Windows Vista), то з головного меню запустіть Панель управління і виберіть в ній компонент з назвою "Установка і видалення програм". У кожному разі, результатом цього кроку має стати відкриття вікна, що містить список встановлених у вашій операційній системі додатків.
2
При використанні ОС Windows 7 клацніть у лівій панелі вікна посилання" Включення або відключення компонентів Windows ". Зачекайте кілька секунд, а після появи в віконці списку компонентів знайдіть в ньому рядок Internet Explorer. Зніміть позначку в чекбоксі цього рядка та натисніть кнопку OK. У відповідь на запит підтвердження операції натисніть на кнопку "Так", після чого Windows видалить браузер і перезавантажить комп'ютер.
3
Якщо у вас встановлена ОС Windows Vista, то на панелі задач відкритого в першому кроці вікна клацніть за посиланням "Перегляд встановлених оновлень". У переліку оновлень знайдіть рядок Internet Explorer і двічі клацніть її. У діалозі натисніть кнопку "Так", а потім дотримуйтесь вказівок майстра видалення. Після закінчення процедури перезавантажте комп'ютер.
4
В ОС Windows XP після першого кроку просто знайдіть Internet Explorer у списку встановлених додатків і запустіть майстер його деінсталяції клацанням по кнопці "Видалити". Дотримуйтесь інструкцій майстра, а по завершенні його роботи перезавантажте комп'ютер.