Як встановити драйвера через інтернет. завантажити дрова автоматично з инета.

Драйвери і певне програмне забезпечення необхідно для правильної роботи обладнання, що входить до складу стаціонарного комп'ютера і ноутбука. Сучасні користувачі використовують для установки драйверів величезна кількість способів.
Вам знадобиться
  • - Доступ в інтернет.
Інструкція
1
Незважаючи на велику кількість програм, що представляють собою велику базу файлів для найбільш популярних пристроїв, багато хто воліє оновлювати драйвери через мережу інтернет . Операційні системи Windows мають власні функції, що дозволяють автоматично знайти і встановити необхідні файли. Відкрийте меню «Пуск» і клацніть правою кнопкою миші по іконці «Комп'ютер».
2
Виберіть пункт «Властивості» і відкрийте меню «Диспетчер пристроїв». Знайдіть найменування обладнання, для якого вам потрібно встановити драйвери. Клікніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт "Оновити драйвери». У меню, виберіть параметр «Автоматичний пошук і установка драйверів». Почекайте деякий час, дозволивши операційній системі знайти підходящі файли на вашому комп'ютері і в офіційних базах в інтернет е.
3
У разі успішного завершення пошуку автоматично почнеться процес установки потрібних файлів. Дочекайтеся його завершення і виведення повідомлення про те, що установка виконана успішно. Перезавантажте комп'ютер.
4
Якщо операційна система не змогла впоратися з цим завданням, то знайдіть файли в інтернет е самостійно. Відвідайте офіційний сайт компанії, що випустила обладнання, для якого ви шукайте відповідні драйвери. Зазвичай на таких сайтах існують спеціальні розділи, наприклад «Підтримка та драйвери» або «Центр завантажень». Скористайтеся меню пошуку для швидкого підбору програми або файлів, що підходять до потрібного обладнанню.
5
Скачайте запропоновані файли. Повторіть алгоритм входу в диспетчер пристроїв і після відкриття пункту "Оновити драйвери» виберіть параметр «Встановити з вказаного місця». Задайте місце розташування викачаних файлів і дочекайтеся установки потрібних драйверів. Перезавантажте комп'ютер і перевірте працездатність обладнання.