Як привести брови в порядок.

Акуратні доглянуті брови здатні підкреслити жіночу красу і привабливість, а невміло підфарбовані або неправильної форми можуть зіпсувати навіть саме симпатичне личко.
Вам знадобиться
  • - пінцет для вищипування брів:
  • - зволожуючий крем або гель;
  • - живильні креми для брів:
  • - окрашивающие засоби: олівці, фарби для брів.
Інструкція
1
Очищайте брови кожен раз перед сном так само, як ви очищаєте вії. У вашій косметичці має бути присутня щіточка для брів, користуйтеся нею щодня, щоб вони виглядали акуратно. Якщо ваші брови занадто жорсткі і не піддаються причісування, купите в косметичному магазині спеціальний гель для брів (косметичний гліцерин).
2
Вибирайте форму брів в залежності від типу особи. Якщо воно у вас квадратне - вам підійдуть довгі, високо підняті вгору брови , а також круто вигнуті, тому вони здатні візуально подовжити обличчя. Округлій формі жіночого личка підійдуть закруглені на кінцях і підняті вгору в останній третині брови . Власницям овального особи не потрібно що-небудь кардинально змінювати, просто подщіпивать зайві волоски. Трикутникове особі підходить злегка вигнута форма брів, але тільки не пряма.
3
Якщо ваш розріз очей занадто маленький, промальовувати форму брів таким чином, щоб лінії здавалися широкуваті і злегка опуклими. Видаляйте на переніссі всі з'являються волоски
4
Визначте оптимальну для вас довжину лінії брів, вона повинна починатися над внутрішнім краєм ока. Прикладіть пінцет до обличчя так, щоб він проходив через точку внутрішнього куточка ока і зовнішнього куточка ніздрі. Волоски, які виступають за цю лінію, видаліть. Вигин брови повинен розташовуватися саме над зіницею.
5
Приступайте до вищипування брів відразу ж після прийняття ванни. Попередньо нанесіть на них зволожуючий крем, це дозволить провести процедуру менш болісно.
6
Для фарбування брів користуйтеся тільки спеціально призначеними для цього косметичними продуктами, не використовуйте фарбу для волосся і т.п. Пам'ятайте, що власницям каштанових волосся, краще всього фарбувати брови в коричневий колір. Блондинкам необхідно відтіняти їх сірим або світло-коричневим олівцем. Якщо у вас темне волосся і очі, уникайте занадто яскравих фарб.