Як прибрати перманентний макіяж.

Перманентний макіяж користується все більшою популярністю серед жінок. Татуаж межреснічного краю і стрілка на столітті роблять очі великими і виразними. Нанесення фарбувального пігменту на контур губ допомагає додати їм об'єм і підкреслити форму. Перманентний макіяж брів робиться у випадку порушеною форми або тим, у кого брови практично не ростуть. Але при використанні неякісних барвників макіяж може розтікатися під шкірою або змінювати колір. Так як же можна прибрати його?
Інструкція
1
Існує два способи видалення невдалого або просто обридлого перманентного макіяж а: лазером і хімічними засобами. Видалення за допомогою лазера здійснюється в кілька процедур. Від кольору пігментів, які необхідно видалити, залежить певне використання лазерного випромінювання, що відрізняється по довжині хвилі і спектру випромінювання. Випромінювання впливає на кольорові пігменти таким чином, що гранули починають розкриватися і виводяться за допомогою лімфатичної системи зі шкіри. Навколишні тканини при цьому не ушкоджуються, від процедури до процедури макіяж поступово блідне, залишаючи рівну здорову шкіру. Насправді лазерна процедура видалення перманентного макіяж а є досить болючою, тому варто до цього підготуватися. Звертайтеся тільки до кваліфікованих фахівців, які працюють на сучасній і якісній техніці.
2
Наступний метод видалення перманентного макіяж а заснований на впливі хімічних препаратів (PM Remover). Даний препарат вводиться під шкіру спеціальними голками, приєднує хімічно до себе фарбувальний пігмент і виводить його з організму людини. Процедура є найбільш дорогої, ніж лазерне видалення, і болючою. Тому її повинні виробляти виключно фахівці, які мають професійну ретельну підготовку і досвід.
3
Найчастіше після видалення перманентного макіяж а, мають місце побічні дії та ускладнення: гематоми, набряки, ефекти тимчасової епіляції, фотосенсибілізація, гіперемія, тимчасове посилення кольору, при неправильному проведенні видалення - опіки. Між процедурами дотримуйтесь інтервал в один-два місяці. Кількість відвідувань салону повністю залежить від початкового кольору макіяж а і необхідного ступеня виведення пігменту. Найдовше видаляються коричневі фарбувальні речовини.