Як поліпшити грубку. Як зварити піч з хорошою тягою.

Піч - це незамінна річ в селі. Вона зігріє і нагодує, навіть вилікує: на ній можна прогріти суглоби і прибрати застуду. Але хочеться, щоб піч стала краще, красивіше. Для цього її можна облицювати. Підійде керамічна плитка.
Вам знадобиться
  • Глина, цемент, пісок, плитка, рівень, шпатель, хрестики для плитки.
Інструкція
1
Першим ділом знайдіть і підготуйте глину: тільки на неї можна кріпити плитку на піч. Глина повинна бути не надто сухий і не особливо жирної. Знайшли? Покладіть глину в таз і замочіть на три доби. Потім надіньте гумові чоботи. Встаньте в таз і ретельно розімніть глину. У ній не повинно залишитися жодної грудочки. Якщо глина дуже жирна, додайте в неї трохи піску. Розминати доведеться досить довго. Потрібно отримати щось подібне сметані або рідкому тесту.
2
Тепер треба зайнятися підготовкою поверхні грубки. Ретельно очистіть її від усіх забруднень, в тому числі і від фарби, якщо піч була пофарбована раніше. Якщо видалити фарбу не виходить, на поверхню грубки треба надіти дротяну сітку з маленькими осередками. Сітка кріпиться в швах за допомогою саморізів, а коли приходить час класти плитку, її замазують пісочно-цементно-глиняним розчином. Шви кладок теж треба підготувати, розшивши на глибину приблизно 10 мм.
3
Тепер можна класти плитку. Починайте знизу і йдіть вгору. Цементно-глинистий розчин наносите на плитку шпателем з прямокутними зубцями. Потім сильно притискайте кожну плитку до грубки руками і пристукивают. Щоб зазори були рівними, між плитками треба ставити хрестики з пластику - два на вертикальну і два на горизонтальну сторони. Після того, як вся плитка покладена, треба її протерти, а через 3 дня закласти міжплиткові шви цементом.
Корисна порада
Щоб плитка лягала строго горизонтально, перевіряйте правильність укладання за допомогою будівельних рівнів.
При пошкодженні будь-якого з елементів опалювальної системи нормальна робота обігрівача в ВАЗ 2110 неможлива. Щоб поліпшити його роботу, доведеться частково розібрати систему.
Інструкція
1
Найпростіше, що можна зробити самостійно - це замінити датчик температури, який встановлений в салоні.
2
Надавите на довгу сторону корпусу датчика, виведіть із зачеплення з оббивкою на даху фіксуючі вусики і вийміть датчик. Від'єднайте від корпуса дві колодки з проводами. Якщо необхідно зняти блок САУО, тоді піддіньте викруткою одну з його сторін і виведіть із зачеплення фіксуючий вусик.
3
Сама важка робота - це замінити мікромоторедуктор обігрівача. Він розташовується зліва від блоку обігрівача в моторному відсіку. Візьміть ключ на 10 і відверніть дві гайки правого і лівого важелів склоочисника, зніміть важелі. Шилом або викруткою зніміть чотири заглушки жабо - кріплення облицювання рами вітрового скла. Крестовой викруткою відверніть чотири гвинти на жабо. Відкрийте капот і зніміть ущільнювач.
4
При виявленні підтікання охолоджуючої рідини з радіатора, необхідно його замінити. Для цього від'єднайте від мінусової клеми акумуляторної батареї провід. Зніміть облицювання, накладку для рами вітрового скла, а також шумоізоляційні оббивки.
5
Зніміть вентилятор з обігрівача. Відсмикнувши гвинт кріплення, від'єднайте хомут вакуумного шланга з корпусу обігрівача. Підчепите викруткою і зніміть пружинні скоби кріплення корпусу повітрозабірника. Так як підібратися до гвинтів переднього корпуса досить складно, то можливо доведеться зняти панель приладів. Для цього відверніть з салону гвинти кріплення і підніміть обігрівач. Так ви отримаєте доступ до гвинтів корпусу повітрозабірника.
6
Потім відверніть два гвинти у середнього кріплення переднього корпусу і бічні гвинти. Зніміть передній корпус.
7
Ослабьте затяжку хомутів і від'єднайте паровідвідних та інші шланги від штуцерів радіатора опалення. Підчепите викруткою і зніміть пружинні скоби кріплення у заднього кожуха обігрівача. Відверніть гвинти заднього кожуха обігрівача і зніміть задній кожух. Вийміть радіатор.
8
Добре очистіть забруднене радіатор і продміть струменем повітря. Встановіть всі деталі в зворотному порядку.
9
Залийте охолоджуючу рідину і перевірте герметичність під'єднання всіх шлангів.