Як дізнатися mac адреси в мережі.

Існує кілька способів визначення MAC- адреси комп'ютера, кожен з яких має власні переваги і недоліки. Вибір найбільш відповідного завжди залишається за користувачем.
Інструкція
1
Уважно вивчіть упаковку, наклейки та документацію підлягає визначенню пристрою - ноутбука, маршрутизатора, модему або точки доступу. Дані MAC- адреси в обов'язковому порядку зазначаються у супровідних документах будь-якого пристрою.
2
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню операційної системи Microsoft Windows і перейдіть в пункт «Виконати» для здійснення процедури визначення MAC- адреси комп'ютера.
3
Введіть значення cmd у полі «Відкрити» та натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди запуску інструменту «Командний рядок».
4
Введіть значення ipconfig/all в тестове поле командного рядка і натисніть функціональну клавішу Enter для підтвердження виконання команди.
5
Знайдіть рядок зі значенням: Підключення по локальній мережі - Ethernet адаптер: Фізична адреса: хх-ХХ-ХХ-ХХ-хх.Она являє собою MAC-адресу пристрою.
6
Зверніть увагу на те, що при множинності встановлених мережевих карт, таких рядків буде декілька. Виберіть необхідну і визначте значення необхідного MAC- адреси .
7
Скористайтеся командами ping і arp за відсутності маршрутизаторів і поділу мережі на сегменти - введіть значення ping target і натисніть функціональну клавішу Enter. Введіть значення arp -a в текстове поле командного рядка і підтвердіть виконання команди натисканням клавіші Enter.
8
Скористайтеся вбудованої утилітою GetMac.exe для ще одного способу визначення MAC- адреси комп'ютера. для цього поверніться в головне меню "Пуск" і перейдіть в пункт «Виконати».
9
Введіть значення cmd у полі «Відкрити» та натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди запуску інструменту «Командний рядок».
10
Введіть значення getmac/s localhost в текстове поле командного рядка і натисніть функціональну клавішу Enter для підтвердження виконання команди.
11
Скористайтеся командою nbstat для визначення MAC- адреси віддаленого комп'ютера: nbstat -a імя_удаленного_компьютера.