Як досягти досконалості у верховій їзді.

Верхова їзда включає в себе безліч аспектів, які несуть в собі незаперечну користь для наїзника. Щоб досягти досконалості в мистецтві верхової їзди, слід багато і наполегливо працювати над собою і граціозною технікою управління конем.
Вам знадобиться
  • - кінь;
  • - інструктор.
Інструкція
1
Зверніться в клуб, який займається навчанням верхової їзді всіх бажаючих. Ви можете навчатися цьому мистецтву на коні, що належить вам або скористатися послугою клубу і вчитися їздити на орендованій коні.
2
Знайдіть спільну мову з конем. Кінь - дуже розумна тварина, з яким необхідно налагодити контакт. Без цього ви не зможете навіть сісти в сідло.
3
Неухильно дотримуйтесь вказівок тренера. Намагайтеся виконувати його вимоги з найбільш максимальною точністю. Так ви швидше досягнете бажаних результатів, не розмінюючись на повторні уроки.
4
Відточуйте набуті навички кожен день. Працюйте над собою наполегливо, не пропускаючи жодного заняття. Зверніть увагу на власну фізичну підготовку. Для того щоб впевнено сидіти в сідлі тренуйте руки і ноги, інакше ви ризикуєте впасти з коня. Мінімальні вимоги при навчанні майстерності верхової їзди - це заняття від тридцяти хвилин в день і не менше двох разів на тиждень на початкових етапах.
5
Періодично міняйте кінь. З кожною новою конем ви отримаєте можливість купувати все нові і нові навички. Кожна кінь має свій характер і темперамент, тому зміна тваринного вимагає від наїзника іншої манери їзди, що сприяє її вдосконаленню.
6
Чергуйте стилі верхової їзди не менше трьох разів за одне заняття.
7
Практикуйте виїзд на коні в поле. Манера польовий їзди значно відрізняється від їзди по манежу. Це корисний досвід, якщо ви збираєтеся присвятити верхової їзді вагому частину свого життя і прагнете до досконалості в цій області.
Зверніть увагу
При невмілому поводженні кінь може повестися непередбачувано. Ваше некоректну поведінку може привести до серйозних травм.
Корисна порада
Для їзди верхи вибирайте спеціальне взуття - краги. Деякі кінні клуби надають цю взуття напрокат.