Як записати якісний звук.

Запис якісного звуку на комп'ютері із звичайною конфігурацією не вийде. Придбайте додаткове обладнання, якщо хочете, щоб якість звуку було хоча б максимально наближене до бажаного.
Вам знадобиться
  • - мікрофон;
  • - звукова карта;
  • - мікшерний пульт;
  • - диктофон;
  • - програма для запису звуку .
Інструкція
1
Якщо у вас на комп'ютері встановлена операційна система Windows, скористайтеся для запису звуку наступними програмами: Cubase, Frooty Loops, Ableton або будь-якими іншими, які вам здадуться зручними у використанні. Обов'язково ознайомтеся з таким моментом, як сумісність з вашою операційною системою, оскільки для Windows Seven програми можуть вже не підходити.
2
Також якщо ви хочете записати якісний звук на вашому комп'ютері, вам може знадобитися професійна звукова карта. Якщо у вас вбудований або звичайний аудиоадаптер, запис, швидше за все, буде мати безліч недоліків, незважаючи на встановлене програмне забезпечення. Якщо вам потрібно зорієнтуватися у виборі звукової карти, скористайтеся наступною інформацією: http://www.stereohead.ru/index.php?name=Pages&op=cat&id=10.
3
Переконайтеся, що в кімнаті, в якій ви будете записувати звук, звукопоглинання. Не повинно бути ніяких сторонніх звуків, тому використовуйте якомога більш безшумне обладнання. Використовуйте в записи різні шумоподавляющіе фільтри, які можна знайти в інтернеті.
4
Не чекайте відмінних результатів від запису звуку без використання спеціального мікшера - у кожному разі файл вийде середньої якості навіть при дотриманні умови повної відсутності сторонніх звуків. Для запису крім звукової карти вам ще знадобиться хороший мікрофон. Зверніть увагу, що без використання мікшерного пульта запис звуку не вийде чіткою, оскільки звукова карта не в змозі настільки посилити сигнал, одержуваний з мікрофона.
5
Якщо є можливість, придбайте мікшерний пульт і зробіть запис з його допомогою. Також для запису звуків в хорошій якості ви можете скористатися диктофонами з хорошою звукочувствітельностью.
Зверніть увагу
Будьте уважні при виборі обладнання, найкраще перед придбанням почитайте відгуки інших користувачів.
Корисна порада
Якщо звукозапис вам знадобиться тільки один раз, скористайтеся орендою обладнання або придбайте певні години студійного часу.