Як зробити телефон недоступним. Як зробити в телефоні код на кантакте.

Для того щоб зробити телефон недоступним для того чи іншого абонента, необов'язково звертатися до послуг оператора. Більшість сучасних телефон ов підтримують функцію «Чорний список».
Вам знадобиться
  • - телефон.
Інструкція
1
Відкрийте меню вашого телефон а і зайдіть в пункт установок дзвінків. Знайдіть у ньому функцію «чорний список» і в контекстному меню виберіть додавання нового контакту з телефон ной книги, з журналу дзвінків або просто ведіть номер абонента, дзвінки від якого хочете надалі ігнорувати.
2
Збережіть зміни, якщо потрібно, введіть код телефон а для підтвердження. Дана функція може також знаходиться в параметрах телефон а, в панелі управління, в настройках телефон ной книги - тут все повністю залежить від особливостей моделі.
3
Якщо у вас смартфон, і ви не можете знайти у своєму телефон е функцію «Чорний список» або якщо вона просто відсутня у вашій моделі - скачайте спеціальний додаток, яке повністю її замінить. Зверніть увагу, що воно повинно повністю підходити під параметри дозволу екрану вашого смартфона і під встановлену на ньому версію операційної системи.
4
Перш, ніж встановлювати додатки, які будуть налаштовувати ваші виклики, попередньо почитайте відгуки інших користувачів, оскільки цілком можливо, що це шкідлива програма, яка буде відправляти з вашого телефон а виклики на інші телефон и або посилати повідомленні на короткі номери.
5
Якщо у вас звичайний телефон , в якому відсутня функція додавання абонентів в чорний список, зв'яжіться з оператором, щоб він блокував виклики з певних номерів на ваш. При цьому якщо ви захочете дозволити абоненту даного номера здійснювати виклики на ваш телефон , вам знову доведеться звернутися до оператора. Це не зовсім зручно, оскільки часто доводиться подовгу чекати відповіді. Єдиний тут інший вихід - вимкнути телефон і дочекатися, поки вам перестануть дзвонити або поставити телефон в беззвучний режим, тим більше, що багато мобільні пристрої дозволяють налаштувати параметри виклику індивідуально для кожного контакту телефон ной книги.
Корисна порада
При блокуванні дзвінків від певного абонента, також отпишитесь від розсилання повідомлень про пропущені виклики.