Як зробити каскад.

Каскад - це комплекс з декількох водойм, що знаходяться на різному рівні. Вода перетікає з однієї водойми в інший, імітуючи водоспад або бурхливий струмок з порогами. Каскад здатний прикрасити будь дачну ділянку. Його можна облаштувати самостійно.
Вам знадобиться
  • Лопата, насос з шлангами, бутилкаучукова плівка, камені.
Інструкція
1
Перш за все, потрібно вибрати і розмітити місце для каскаду. Потім слід викопати декілька самостійних котлованів для ставків. Кожен повинен знаходитися за рівнем нижче попереднього. Потім потрібно застелити дно котлованів бутилкаучуковой плівкою. Плівку слід класти таким чином, щоб та, яка розташована у верхньому котловані, внехлест закривала край тієї, що покладена в нижньому котловані. Це робиться для того, щоб ставок не протікав. Плівку обов'язково треба замаскувати природними каменями і галькою. Можна спорудити з великого плоского каменю і декількох дрібних невеликий водоспад.
2
Тепер треба добитися, щоб ода в каскаді падала вниз прямовисно і походила на стіну. Для цього треба у всю ширину протоки покласти великий плоский камінь. Він повинен злегка нависати над нижнім ставком. Якщо камінь буде недостатньо широкий і вода зможе його обігнути, водоспаду не буде. Але можна влаштуватися не водоспад, а просто поріжок з каменів. Тоді слід покласти на шляху води кілька камінчиків різної форми. Водний потік стане їх огинати і розбиватися на кілька частин.
3
Нен забудьте подбати про те, щоб вода надходила в ваш каскад безперебійно. Для цього буде потрібно насос. Він повинен бути досить потужним, щоб відповідати обсягу вашої водойми. Перед придбанням насоса краще спочатку расчитать, яка потужність потрібна. Пропускання здатність насоса повинна в півтора рази перевищувати обсяг каскаду. Тобто, якщо ставок, наприклад, 1000 літрів в обсязі, для нього знадобитися насос з пропускною здатністю 1500 літрів на годину. Коли куплений відповідний насос, його можна встановити. Воду треба забирати з нижнього водоймища і перекачувати в верхній. Верхню водойму повинен бути найменшим, а нижній - найбільшим. Не забудьте замаскувати шланги або закопати їх у землю, щоб каскад виглядав природно.
Зверніть увагу
Насос буде переганяти воду в каскаді і затрачати значну кількість електроенергії.
Стрижка «Каскад» надає шевелюрі додатковий обсяг, а тому прекрасно підходить для слабких, тонких, невідь густого волосся. «Каскад» відмінно виглядає як на прямих, так і на трохи кучерявих волоссі. А ось власницям занадто кучерявих пасом краще зупинити свій вибір на другий зачісці. Завдяки такій стрижці догляд за довгими і напівдовгими волоссям і їх укладання стають набагато простіше.
Вам знадобиться
  • - кілька заколок типу «крокодильчики» або затискачів для волосся;
  • - дзеркало;
  • - накидка на плечі для стрижки (при бажанні);
  • - пульверизатор з водою;
  • - плоска гребінець з тонким кінцем;
  • - ножиці для філіровкі;
  • - прямі ножиці.
Інструкція
1
Робити стрижку «Каскад» потрібно тільки на чисті і вологе волосся. Тому, перш ніж брати в руки ножиці, зволожите пасма за допомогою пульверизатора з водою, а потім ретельно їх розчешіть.
2
Для початку необхідно вибрати контрольну пасмо. За рівнем її довжини потрібно буде отстрігать інші волосся. Така пасмо визначить загальну довжину волосся для стрижки, а тому поставтеся до вибору максимально відповідально. Товщина контрольної пасма повинна складати приблизно 1,5 сантиметра. Зріжте її кінчики, скільки знадобиться. Потім зачешите до неї волосся з потиличної зони (товщиною 1,5 сантиметра) і отстрігіте їх по рівню першої пасма. Те ж саме зробіть і з рештою прядками потиличної частини волосся.
3
Тепер попрацюйте з бічними пасмами. По черзі зачісуйте вгору волосся бічні зони. Прикладаючи їх до контрольної пасма, отстрігать кінчики по її рівню. Зона чубчика (або фронтальна зона), скронь, тім'яна область волосся отстрігать за принципом бічних прядок.
4
Існує й інший спосіб стрижки «Каскад», який підходить переважно для моделювання зачісок на довгому волоссі. Техніка такої стрижки значно відрізняється від попередньої і набагато простіше у виконанні. Візьміть спереду контрольна пасмо, після чого розділіть інші волосся по рівному проділу і витягніть їх вперед. Остригають волосся по рівню контрольної прядки в положенні паралельно підлозі. Саме таким чином потрібно обробити волосся всіх зон до потилиці.
5
Якісно виконана стрижка «Каскад» не зажадає укладання: волосся самі стануть лягати саме так, як потрібно. Однак при бажанні ви можете додати зачісці додатковий обсяг, трохи витягаючи прядки за допомогою круглої щітки і укладаючи їх кінчики назовні або всередину. Перший варіант виглядає більш елегантно, а другий більше підійде екстравагантним натурам, які бажають підкреслити свій індивідуальний яскравий стиль.
6
Можна поекспериментувати і з проділом: чи не робити його зовсім, або зробити косий, прямий або зигзагоподібний. Останній вид проділу ідеально підійде для вечора, а перший і другий варіанти дозволять вам урізноманітнити повсякденні денні укладки.
Корисна порада
Виконуючи стрижку «Каскад», потрібно закріплювати зони волосся, які не беруть участь в процесі. Працюючи із зоною чубчика, обов'язково зафіксуйте інші волосся шпильками.