Як розібрати трубку Panasonic.

Нерідко в стаціонарних телефонах Panasonic з'являються такі поломки, які вимагають доступу до мікросхеми пристрою. Особливо це відноситься до подвійних трубках, які належать до однієї бази.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - негострий ніж.
Інструкція
1
Перегляньте гарантійні умови договору, виданого на ваш телефонний апарат Panasonic при покупці. Якщо термін дії гарантійного зобов'язання продавця або виробника ще не вийшов, зверніться в сервісний центр для виправлення несправностей в пристрої.
2
Якщо ви все ж зважилися розібрати його самостійно, виконайте в інтернеті пошук за запитом мікросхеми телефону для вашої моделі пристрою. Іноді до різних моделей може підходити одна і та ж схема, але тут краще бути впевненим точно.
3
Відкрийте кришку батарейного відсіку трубки і витягніть акумулятори. Знайдіть у ньому болти, якими скріплені половинки корпусу телефону. Відкрутіть їх, перевірте також їх наявність під різними стікерами, які іноді клеять виробники.
4
Акуратно за допомогою неострого ножа або тонкої плоскої викрутки подденьте кріплення, розташовані по периметру телефону, зазвичай їх буває близько 6 штук. Зверніть увагу, не склеєні чи стінки корпусу за допомогою спеціального клею, оскільки в цьому випадку розібрати телефон швидше за все не вдасться в домашніх умовах.
5
Після того, як ви відкриєте корпус телефону, відключіть усі доступні вашому огляду кріпильні елементи і зніміть мікросхему. Запам'ятайте порядок від'єднання складових частин трубки, оскільки збирати вам її доведеться в зворотній послідовності. Ні в якому разі не відключайте припаяні дроти, все, що можливо від'єднати, знімається досить легко, тому не прикладайте особливих зусиль для того, щоб зняти ту чи іншу деталь.
6
Коли будете зібрати трубку , зверніть увагу, щоб корпус закрився на всі кріплення. Також в обов'язковому порядку перевірте надійність позиції мікросхеми телефону. Коли соерете трубку , вставте в неї акумулятори і перевірте її стан. При розбиранні двох трубок, що входять в один комплект, зверніть увагу на можливі відмінності в схемах.
Корисна порада
Kучше всього для ремонту трубок Panasonic зверніться в сервісний центр, в особливості якщо це пов'язано з роботою схеми.