Як дізнатися версію прошивки Fly.

Версію програми прошивки, встановленої в ваш мобільний пристрій, а також іншу системну інформацію ви можете дізнатися за допомогою введення спеціальних кодів, які є для кожної моделі телефону.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Для того щоб дізнатися версію прошивки мобільного пристрою Fly скористайтеся спеціальними кодами. Різних моделей телефонів підходять різні коди, проте іноді буває так, що один і той же код може підійти відразу багатьом пристроям. Спробуйте ввести з клавіатури одну з наступних комбінацій: * # 8375 ##### 0000 # * # 3598375 # * # 900 # * # 18375 #.
2
Також дізнатися інформацію про прошивці можна з меню загальних відомостей про систему, набравши комбінацію #### 8375 #, будьте уважні, це доступно в основному для більшості старих моделей. На спеціальних форумах також можна дізнатися версії стандартних прошивок телефонів, що відносяться до тієї чи іншої моделі. Зверніть увагу - якщо ви вже змінювали прошивку, вам може бути недоступна інформація про неї при використанні стандартних сервісних кодів.
3
Для того щоб повернути телефон Fly до заводських налаштувань, також скористайтеся введенням спеціального коду з клавіатури вашого мобільного пристрою: * 01763 * 737381 # .При цьому всі вироблені вами системні зміни відмінятися, налаштування системи повернуться до початкових. Перед виконанням даної операції найкраще виконати резервне копіювання даних телефонної книги в пам'ять сім-карти.
4
Введіть код #### 1111 # для входу в сервісне меню телефону Fly. Будьте гранично обережні при запуску даного режиму, оскільки без певних навичок ви можете просто зіпсувати пристрій. Для деяких моделей телефонів це меню відкриває доступ до додаткових налаштувань, які не доступні зі звичайного режиму. Зазвичай цими кодами користуються розробники і фахівці сервісних центрів.
5
Будьте обережні, вносячи зміну з використанням подібного режиму, попередньо дізнайтеся від інших користувачів, до яких наслідків може призвести ту чи іншу дію. Ніколи не змінюйте рівень звуку через даний режим самостійно.
Корисна порада
Yе запускайте режим сервісного меню, якщо не маєте відповідних навичок роботи з мобільними пристроями.