Як скопіювати номера телефонів на комп'ютер. Як скопіювати телефонні номери з телефону.

Номери телефонів у вашому мобільному пристрої доступні для збереження на жорсткому диску комп'ютера у вигляді спеціального файлу контактів, таблиці або просто текстового документа. Перш, ніж виконати копіювання номерів, виконайте підключення пристрою до комп'ютера за допомогою спеціального кабелю і програмного забезпечення.
Вам знадобиться
  • - інсталяційний диск для підключення телефону до ПК;
  • - пристрій зв'язку: USB-кабель або Bluetooth-адаптер.
Інструкція
1
Встановіть на ваш комп'ютер програмне забезпечення, підходяще під модель вашого телефону. Зазвичай диск з необхідним дистрибутивом йде в комплекті з пристроєм. Якщо у вас його немає в наявності з яких-небудь причин, завантажте установник самостійно з офіційного сайту виробника. Переконайтеся, що версія програми підходить саме для вашої моделі. Зазвичай потрібна знаходиться в меню огляду моделі вашого мобільного телефону в розділі «Програмне забезпечення» або інших файлів до пристрою.
2
По ходу інсталяції програмного забезпечення дотримуйтесь вказівок пунктів меню. Зверніть увагу, що у вас повинен бути спеціальний USB-кабель для підключення пристрою, також підійде Bluetooth-адаптер, якщо ваш телефон підтримує даний вид зв'язку для обміну інформацією. Створіть між мобільного пристрою з комп'ютером.
3
Запустіть режим синхронізації даних. Дочекайтеся закінчення операції, перегляньте виведену на екран інформацію вашого телефону в розділі «Телефонна книга» або «Контакти» (може залежати від виробника).
4
зберегти контакти вашої телефонної книги в телефон за допомогою встановленого програмного забезпечення. Якщо необхідно, збережіть список у вигляді файлу на комп'ютері, щоб не втратити дані в подальшому, наприклад, після перевстановлення програмного забезпечення або для відправки поштою. Більшість програм генерують список у файл, який в подальшому може бути відкритий на вашому комп'ютері програмами різних виробників, це зручно в тих випадках, коли у вас в телефоні занадто багато контактів для переносу даних вручну в пам'ять іншого пристрою. В цьому випадку просто підключіть телефон до комп'ютера і після синхронізації відкрийте програмою файл контактів. Скопіюйте їх в пам'ять мобільного пристрою.
Зверніть увагу
Встановлюйте на свій комп'ютер тільки програми, викачані з офіційних сайтів розробників, особливо якщо це стосується програм для підключення мобільних телефонів.
Корисна порада
Періодично виконуйте синхронізацію даних пристроїв.