Як зробити костюм для Нового року.

Гарна традиція - зустрічати Новий рік в костюмах . Все-таки це казкове свято, тому хочеться побути трохи дітьми, приміряти на себе новий образ, а іноді просто подуріти. Виготовити новорічний костюм для себе або свою дитину можна з найпростіших матеріалів.
Вам знадобиться
  • - відрізи тканин;
  • - бісер;
  • - намистини;
  • - блискуча папір або фольга;
  • - капелюх;
  • - ободок;
  • - всілякі ремені і шнурки.
Інструкція
1
Обміркуйте ідею. Найголовніше - продумати образ. Вибирайте персонаж, а потім займіться вивченням деталей (костюм, макіяж, головний убір, взуття і т.д.). Універсальними вважаються традиційні карнавальні герої, персонажі казок, нашумілих кінофільмів і т.д.
2
Придумайте костюм. Найпростіше змайструвати кілька основних деталей - шапочку, жилетку чи хвостик, надіти на обличчя маску або зробити відповідний макіяж. При цьому можна залишатися в звичайному одязі, а за допомогою декількох деталей надати своєму поряд тематичну спрямованість. Складніше зшити костюм, в який ви одягатиметеся повністю - це може бути сукня, комбінація спідниці або брюк з блузкою, сорочкою і т.д.
3
Передивіться гардероб, підбираючи одяг, що підходить по стилю, переберіть всі аксесуари, особливу увагу приділіть старим речам, які ви зберігаєте вже кілька років - з них можуть вийти цікаві вантажні комбінації.
4
Приступайте до виготовлення костюма. Знайдіть відповідну викрійку або зробіть її самі - це буде лекало, за яким ви розкроїте тканину. Приколіть дрібними шпильками паперовий ескіз до тканини, відріжте по кордонах і накидали шви. Обов'язково приміряйте наряд перед тим, як зшити деталі остаточно. Займіться декоративною обробкою - на новорічному костюмі завжди доречно виглядають яскраві декоративні деталі у вигляді сніжинок з фольги, зірочок, витончених оборок з тонкої мішури. Не перестарайтеся, якщо тільки не збираєтеся зображати ошатну ялинку.
5
Оформіть головний убір. Капелюшкам, конструкціям на ободках завжди відводиться провідне місце в новорічному вбранні - це невід'ємний елемент костюма. Намагайтеся споруджувати головний убір з легких матеріалів, інакше буде занадто жарко. Вушка, ріжки, корони ліпіть на тонкі пластмасові обідки, цельнокроение шапочки зшийте з шовку або ситцю. Готові капелюхи прикрашайте по периметру.
6
Не забудьте аксесуари. Ступу з картону, справжня мітла, стетоскоп з докторського скриньки та інші деталі вашого костюма, які надають образу натуралістичність, прихопіть з собою - щоб вас ні з ким не переплутали.