Спливаючі вікна: Як прибрати рекламу.

Деякі інтернет-ресурси буквально забиті всілякими рекламними банерами. Природно, багато користувачів вважають за краще запобігти їх появі. Деякі вірусні вікна можуть відкриватися відразу після запуску операційної системи.
Інструкція
1
Якщо спливаючі вікна з'являються при перегляді різних інтернет-сайтів, то встановіть програму, вбудовується в браузер. Відкрийте сайт http://adblockplus.org/ru і виберіть версію плагіна, що відповідає вашому браузеру. Встановіть його і перезапустіть програму перегляду web-сторінок. Пам'ятайте про те, що жодна програма не зможе запобігти відкриття всіх існуючих спливаючих вікон.
2
Якщо ж рекламне вікно проявляє себе відразу після запуску браузера, то відключити його можна кількома способами. Найпростіший - перевстановити використовувану програму. Збережіть попередньо список закладок, щоб не витрачати час на їх відновлення. Відкрийте панель управління і видаліть використовуваний браузер. Встановіть програму CCleaner і почистіть з її допомогою файли реєстру.
3
Перезавантажте комп'ютер і знову встановіть браузер. Відновіть закладки за допомогою попередньо створеного файлу. Найнебезпечніший тип рекламних вікон це ті, що відкриваються одразу після завантаження системи. Для їх відключення краще використовувати диски відновлення.
4
Спочатку спробуйте перезавантажити комп'ютер і запустити безпечний режим операційної системи. Відкрийте панель управління і перейдіть знайдіть меню «Архівація та відновлення». Виконайте відновлення системи, використовуючи доступні архівні бази.
5
Якщо в безпечному режимі вірусне вікно не вимкнути, то скористайтеся функцією відновлення запуску. Вона доступна користувачам операційних систем Windows Seven і Vista. Вставте диск цих ОС в DVD-привід і відкрийте меню «Додаткові параметри відновлення».
6
Виберіть пункт «Відновлення запуску» і підтвердіть запуск процесу виправлення завантажувальних файлів. Виконайте перевірку системи антивірусом після відключення спливаючого вікна .