Як завести емейл.

Написати листа поштою - справа витратна, а з урахуванням швидкості доставки - не тільки в плані грошей. Набагато простіше послати звісточку через інтернет, і адресат її отримає протягом сотої частки секунди.
Інструкція
1
Налагодьте вихід в інтернет. По можливості - підключіть виділену лінію. Якщо немає такої можливості - придбайте модем. Швидкості його сполуки цілком вистачить, щоб зареєструвати поштову скриньку і згодом користуватися ним регулярно. Для цієї ж мети можна пристосувати телефон, смартфон, комунікатор та інші високотехнологічні новинки сучасної індустрії телекомунікації. Налаштуйте обладнання, втім, зараз ця послуга більшістю компаній-провайдерів надається безкоштовно.
2
Запустіть браузер. У комплекті стандартних програм передбачений Internet Explorer. Щоб його відкрити, зверніться за алгоритмом: «Пуск» - «Комп'ютер» - «Локальний диск С» - «Program Files» - «Internet Explorer». Або знайдіть потрібний значок через загальний список встановлених програм також через меню «Пуск». Будь-які інші варіанти браузерів, такі як Opera, Mozila Firefox, Google Chrome, можна потім завантажити в інтернеті.
3
Оберіть ресурс, на якому буде знаходитися ваш поштовий ящик, і введіть шлях до нього в адресному рядку браузера. Принципової ролі в процедурі відправки листів його характер не грає, найголовніше, щоб сайт був зручний і інтуїтивно зрозумілий вам як користувачу. Найбільш популярними є: • mail.ru • yandex.ru • mail.google.com • сайт провайдера.
4
Натисніть на посилання «Реєстрація у пошті» або просто «Реєстрація», яка зазвичай розташована поруч з полями введення логіна і пароля. Перед вами відкриється форма, її потрібно заповнити. Деякі поля можна припустити, наприклад, місто проживання зазвичай вказується за бажанням. А ось адреса скриньки, пароль, ім'я та прізвище користувача, а також контрольний номер для реєстрації необхідно прописати. Причому логін не повинен повторювати будь-який з раніше зареєстрованих, інакше доступу до системи не буде. Бажано придумати секретне питання, який знадобиться в тому випадку, якщо ви раптом не зможете зайти на пошту. Останнім часом замість нього можна додати номер телефону.
5
Після заповнення форми натисніть на кнопку «Зареєструватися». Успішне завершення операції ознаменується відповідним повідомленням, після появи якого ви зможете під своїм логіном і паролем зайти в поштову скриньку і відправити перший лист.