Як фарбувати очі зеленого кольору. чи можна красить зелені очі синім кольором.

Зелені очі можуть розрізнятися відтінками, але вони завжди залишаються загадковими, вабливими і мають гіпнотичний дією. Грамотно підбираючи відтінки тіней, туші і підводки, можна підкреслити виразність очей, насиченість їх кольору і блиск.
Інструкція
1
Залежно від відтінку зелених очей підбирайте потрібні тіні: для щоденного макіяжу відмінно підійдуть м'які тони коричневої палітри, матові золотисті і зелені кольору. Базу під макіяж очей оформляйте в сіруватих або персикових варіантах. Вечірній макіяж більш яскравий, тому зупиніть свій вибір на лілово-фіолетовій гамі і кольорі металік. Не наносіть на повіки відтінки синього і блакитного - ці кольору не для вас. Обережно користуйтеся розоватими тінями, так як вони можуть створити ефект заплаканих очей.
2
На верхню повіку нанесіть світлу базову основу - тіні можуть бути матовими або перламутровими, залежно від того, якого візуального ефекту ви хочете добитися. Найсвітлішими тінями з обраної палітри покрийте внутрішній кут очі і доведіть широку лінію до середини століття. З цієї частини тіні будуть поступово згущуватися - використовуйте найтемніші відтінки. Підводка повинна бути виконана або в одній колірній гамі з основним тоном макіяжу, або в коричневій розцвіченню - чорна підводка створює занадто яскравий і невдалий контраст із зеленими очі ми. Також можна використовувати темно-сірий олівець. Для урочистого макіяжу підійде перламутрова або золотиста підводка. Нижній край вій обробіть так само, як і верхню повіку, тобто проведіть лінію, яку потім добре розтушуйте.
3
Нафарбуйте вії. Чорну туш використовувати небажано, краще взяти темно-коричневий відтінок або насичений сірий - вони більш підходять до м'якого кольору очей. Фарбувати такі очі найкраще м'якими, спокійними кольору ми, бо вони врівноважують навіть найхолодніші відтінки зеленого кольору.
4
Враховуйте найвдаліші поєднання кольорів для зелених очей. Якщо ви використовуєте фіолетові тіні, то глибину їх кольору можна відтінити димчастої або густо-шоколадною гамою, нанесеною на зовнішній куточок очі зверху і знизу. Макіяж в коричневих відтінках краще не змішувати з іншими кольору ми - просто підбирайте світлі і темні забарвлення з цієї гами. Рожеві тіні хороші як основного кольору, а підкреслити їх пікантність допоможе зелена або темно-фіолетова підводка.