Як перевірити свій рахунок в People net. Як відправити sms peoplenet з комп'ютера peoplenet.

Компанія PEOPLEnet є національним провайдером телекомунікаційних послуг і першим 3G оператором в Україні. Поповнення рахунки здійснюється спеціальними платіжними картами, у відділеннях, а також через сайт провайдера. Для перевірки стану свого рахунки в PEOPLEnet можна скористатися різними зручними для вас способами.
Інструкція
1
Перейдіть на офіційний сайт провайдера за посиланням http://people.net.ua. Праворуч побачите невелике меню для управління рахунком. Для входу в систему необхідно спочатку зареєструватися. Відправте пусте смс-повідомлення на короткий номер 909, при цьому не знімаються гроші з українських абонентів. Через деякий час прийде відповідь з паролем.
2
Введіть у форму входу в систему ваш номер телефону та вказаний пароль. Необхідно користуватися тільки тим телефонним номером, який був зазначений при підключенні інтернету через провайдер PEOPLEnet. Зайдіть в особистий кабінет і перейдіть в розділ «Поточний стан мого рахунки ».
3
Також ви можете в системі самообслуговування перевірити і змінити тарифні план, подивитися історію платежів, активувати додаткові пакетні послуги або поповнити рахунок за допомогою ваучера. Слід зазначити, що дана послуга доступна навіть у тому випадку, якщо інтернет був відключений за несплату або з іншої причини.
4
Надішліть порожнє повідомлення або зателефонуйте на номер 906 з пристрою, в якому вставлена картка PEOPLEnet. У відповідь ви отримаєте звукове або смс повідомлення про стан вашого балансу. Послуга є безкоштовною на території України і працює цілодобово.
5
Наберіть з мобільного номеру клієнта PEOPLEnet короткий номер 111, в результаті ви додзвонитися до Центру Інформаційної Підтримки Клієнтів. Якщо мобільний телефон не доступний, то наберіть зі стаціонарного апарату номер 044-506-0-506. Поясніть своє прохання оператору, який перевірить і повідомить стан вашого рахунки .
6
Будьте уважні при введенні паролів на сайті PEOPLEnet. Якщо три рази поспіль буде допущена помилка при його введенні, то доступ до системи самообслуговування стане для вас заблокований. Щоб відновити послугу, необхідно буде звернутися до менеджера Call-центру за телефоном 111 або 044-506-0-506.