Як зробити шнур для телефону.

Мобільні телефони, як правило, продаються в комплекті з DATA-кабелями, які дозволяють підключати пристрій до комп'ютера і обмінюватися інформацією. Однак вони не підходять для зняття прошивки для зміни програмної начинки. Для цього використовується прошивальний шнур , який можна зробити самостійно в домашніх умовах.
Інструкція
1
Візьміть будь USB або DATA-кабель, у якого є коробочка посередині з платою і мікросхемою. Скачайте в мережі інтернет драйвер Prolific Technology PL-2302 Driver. Для того щоб визначити, що даний шнур саме той, який нам потрібен, застроміть порожній кабель в USB-роз'єм комп'ютера. Якщо вискочило вікно з пошуком невідомого пристрою, то вкажіть йому шлях до завантажити драйверу. Якщо він прийнятий системою, то значить все підібрано правильно.
2
Відріжте у обраного кабелю штекер. Ви побачите чотири кольорових дроти: чорний (GND), червоний (+5 В), зелений та білий Rx і Tx. Нам знадобляться тільки Rx, Tx і GND. За допомогою тестера перевірте, який провід відповідає + 5В і відріжте його, щоб не заважав. Припаяйте на решту дроти три затиску по типу крокодил. В результаті вийде універсальний прошивальний шнур , який можна використовувати для будь-якого телефону.
3
Візьміть рідної штекер вашого телефону. Напаяних на всі контакти короткі проводки і виведіть їх по порядку на плашку. Увіткніть штекер з плашкою в телефон. За допомогою тестера визначте в гнізді роз'єму телефону контакти Rx, Tx і GND. Для цього перевіряйте значення опору при вставленої і вийнятої батареї.
4
Підключіть універсальний прошивальний шнур до плашці потрібними крокодилами до потрібних контактам. Увіткніть вийшов кабель в USB-роз'єм персонального комп'ютера. З'явиться характерний звук про підключення пристрою. Натисніть правою кнопкою мишки на ярлик «Мій комп'ютер» на робочому столі.
5
Виберіть пункт «Управління». Далі в каталозі праворуч запустіть «Диспетчер пристроїв» і виберіть «Порти». Натисніть на відповідний рядок і введіть параметри порту: швидкість і номер. Таким чином, ви зробите шнур для телефону. Після цього можна завантажити програму для прошивки пристрою.