Як накручувати волосся на спіральні бігуді. бегуді спіральна накрутка.

Щоб отримати приголомшливу зачіску, що складається з красивих струмуючих локонів або спадаючих хвиль, зовсім не обов'язково записуватися до перукаря. Якщо у вас є необхідні кошти для укладки, спіральні бігуді , можна завивати ваші волосся і вдома.
Інструкція
1
Вимийте волосся і почекайте, поки вони трохи підсохнуть. Для прискорення процесу можете підсушити їх феном, але не до кінця.
2
Якщо ви хочете отримати стійкі локони, змочіть їх перед накручуванням на бігуді фіксатором - бальзамом, мусом або гелем. Тонкі волосся, які зазвичай погано тримають завивку, краще обробляти мусом сильної фіксації. Щоб рівномірно розподілити мус, піднімайте верхній шар волосся і наносите склад на нижній, починаючи від коренів і до кінчиків.
3
Спіральні бігуді можуть бути різних розмірів - підбирайте їх залежно від того, які завитки - крейда або середні - ви хочете отримати. Можна взяти різні за розміром бігуді , тоді локони вийдуть більш природними. Волосся на бігуді слід накручувати, починаючи з потовщеною частини спіралі, в кінці фіксуючи затискачем.
4
Ретельно розчешіть волосся, щоб вони не скручувалися і не сплутувалися. Накручувати волосся на бігуді починайте зверху вниз, з середини потиличної частини голови. Потім переходьте на бічні пасма.
5
Відокремте пасмо товщиною близько 1 сантиметра, натягніть її, зробивши плоскою. Починайте накручувати волосся на бігуді від кореня до кінчиків, намагаючись при кожному обороті пасма покривати половину попередньої намотування. Кінець пасма закріпіть затискачем (дужкою або гумкою). Постарайтеся робити це якомога акуратніше, щоб на кінчиках волосся не залишилося заломів.
6
Точно так же накручуйте і всі інші пасма; якщо вони встигли підсохнути, збризкуйте їх водою з пульверизатора.
7
Завивка на спіральні бігуді передбачає природну сушку волосся, але якщо ви не можете чекати, спробуйте акуратно висушити їх феном з насадкою «розтруб». Краще, якщо ви будете використовувати режим гарячого повітря.
8
Коли волосся повністю висохнуть, починайте знімати бігуді . Робіть це обережно, знімаючи кожне кріплення і викручуючи спіраль бігуді з локона. В результаті у вас повинні вийти легкі і м'які локони з завитками, рівномірно розподіленими по довжині волосся.
9
Відразу після зняття бігуді волосся Не розчісуйте: струсіть їх і розподіліть пасма руками. Укладіть і закріпіть гелем, якщо хочете, щоб ваша зачіска отримала ефект «мокрих» волосся.
10
Кожне пасмо розчешіть дерев'яним гребенем (це переважно) з рідкими зубами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=NUY5eqdtJ-c
Спіральні бігуді призначені для природного висушування волосся. Але їх можна використовувати і з застосуванням фена. Накручування таких бігуді - справа не проста. Зате з їх допомогою ви створите дивно витончені вертикальні локони.
Інструкція
1
Перш за все, переконайтеся в тому, що довжини вашого волосся вистачає для використання спіральних бігуді . Ретельно вимийте волосся і почекайте якийсь час, поки вони трохи підсохнуть.
2
Для того щоб майбутні локони були більш стійкі, змочіть волосся фіксатором - гелем-спреєм або мусом. У разі, якщо ваше волосся дуже тонкі і довго не тримають завивку, скористайтеся володіє сильною фіксацією гелем.
3
Добре розчешіть волосся і від коренів в напрямку кінчиків починайте накручувати спіральні бігуді . Для цього відокремте невелике пасмо волосся, діаметр якої становить не більше одного сантиметра. Кожна пасмо не повинна скручуватися і сплутуватися.
4
При кожному новому обороті пасмо повинна покривати приблизно половину попередньої. Її кінчик закріпіть спеціальної затискної скобою. Таким же чином продовжуйте накручувати інші пасма.
5
Якщо волосся встигли висохнути до того моменту, коли ви почали накручувати спіральні бігуді , зволожите їх, окропивши водою з пульверизатора.
6
Через деякий час, коли волосся висохне, зніміть бігуді . У вас повинні вийти дуже м'які і легкі спадаючі локони. При цьому завиток рівномірно розподілений по всій довжині волосся.
7
Кожне пасмо ретельно розчешіть гребінцем з рідкісними зубчиками, найкраще дерев'яним. Запасіться терпінням, адже щоб попрацювати з кожним локоном, потрібен тривалий час. Все робіть не поспішаючи, і дуже акуратно.
Корисна порада
Вертикальна завивка на спіральні бігуді має величезну перевагу перед горизонтальною. Наприклад, вона може здійснюватися практично за будь-якої довжині і формі стрижки. Якщо волосся не дуже тонкі, то вертикальної завивкою можна домогтися дуже шикарною густий зачіски. А при хімічної завивці ефект ще більш разючий і вражаючий.