Як зробити макет автомобіля.

Макет автомобіля - це зменшена копія транспортного засобу, яка в точності повторює його конструкцію. Виготовлення зажадає посидючості, вправності та спритності, а також доведеться залучити до творчого процесу логічне і просторове мислення.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - клей (краще ПВА);
  • - ножиці;
  • - олівець;
  • - фарби і кисті.
Інструкція
1
Підготуйте матеріал для виготовлення макета. Зазвичай мініатюрні копії автомобілів створюють з паперу та картону з допомогою клею і ножиць. В цьому випадку машина збирається з окремих частин, які попередньо необхідно перенести на лист, а потім вирізати.
2
Накресліть на папері основні деталі кузова: днище, дві сторони, дах краще з'єднати разом з лобовим і заднім склом, передньої і задньої частиною. Таким чином, вийде 4 деталі кузова. Колеса можна зробити як окремо, так і включити до складу бічних частин. Якщо їх передбачається пригвинтити окремо, то необхідно продумати місце під отвори, в які буде вставлено дві осі. Праву і ліву сторону бажано відобразити дзеркально, щоб зберегти рівність пропорцій. Не забудьте залишити зазори для клею, інакше макет може вийти недбалим.
3
Виріжете отримані деталі. Пам'ятайте, що в разі виникнення сумнівів, краще почекати з відсікання зайвого простору, який може ще стати в нагоді, наприклад, для нанесення клею. Потім повернути його назад вже не вдасться.
4
Склейте деталі між собою. Залиште їх на кілька хвилин, нехай клей підсохне. Після закінчення цього часу приступайте до подальшої роботи.
5
Як вісь можна використовувати порожній стрижень, на який їх слід нанизати. Надіньте на нього диски і після цього за допомогою сірників або запальнички розплавте кінці трубки. Потім прикладіть їх до рівної поверхні, стійкої до високої температури, і ненадовго притисніть. Вийде надійна заглушка, яка не дозволить злетіти колесам.
6
Раскрасьте вийшов макет, намалюйте фари, решітку радіатора, номер, дверні ручки. Для створення більш реалістичної копії можна додатково приєднати дзеркала заднього виду та/або антену, наприклад.