Як виготовити мікронаушнік.

Микронаушники знайшли широке практичне застосування серед студентів під час здачі іспитів та заліків. Проте буває так, що придбати даний пристрій накладно. В цьому випадку його можна зібрати самостійно.
Вам знадобиться
  • - паяльник;
  • - схема мікронашніка;
  • - батарейка;
  • - деталі схеми.
Інструкція
1
Придбайте всі необхідні деталі для мікронавушники. Їх можна знайти в магазинах або придбати через інтернет. Головне - пам'ятайте, що чим менше елементи пристрою, тим більше непомітним воно буде. Вам знадобляться транзистори сот23 марки ВС847С, КТ3130Б9, ВС847В, конденсатори номіналом 0,1 мкФ, ЧІП резистори з номіналом 10 кОм, 43 кОм, 560 кОм. Джерелом звуку виступатиме електромагнітний мініатюрний телефон, наприклад, ТЕМ-1956.
2
Знайдіть у мережі інтернет схему мікронавушники. Уважно її вивчіть, і перевірте наявність у вас необхідних елементів. Візьміть плату потрібного розміру і спаяти всі елементи згідно з загальними правилами СМД елементів. Після того як закінчите пайку, отмойте плату від флюсу і перевірте мультиметром правильність виконання і відсутність замикання між елементами.
3
Виконайте приймальню котушку з емальованого дроту ПЕВ-2 і намотайте на мікросхему приблизно 70-100 витків. Припаяйте кінці проводу до плати відповідно до рекомендацій електричної схеми мікронавушники.
4
Зробіть фасунг, в який встановлюватиметься батарейка, які підживлюють мікронаушнік. Його можна виконати з будь-якого жорсткого металевого матеріалу. Приміром, візьміть монету в 5 копійок і зігніть під нагрівом. Припаяйте фасунг з платою і промийте від флюсу. Перевірте мультиметром відсутність замикання.
5
Вставте батарейку в фасунг. Перевірте наявність звуку. Для цього торкніться за допомогою пінцета або викрутку до баз транзисторів, якщо почуєте шипіння, то значить, зборка пристрою виконана правильно. Після цього зберіть мікронаушнік в саморобний корпус або обмотайте ізоляційною стрічкою. За допомогою товстого дроту виконайте держатель для вуха, який для зручності використання також обмотується ізоляційною стрічкою або іншим матеріалом.