Як нанести на футболку напис.

Запам'ятовується подарунком може стати футболка з оригінальною написом . Це допоможе підкреслити індивідуальність і вашу, і людину, яка отримає подарунок. Для того щоб нанести зображення на одяг, не обов'язково звертатися до фахівців, можна зробити це самостійно.
Вам знадобиться
  • - біла футболка;
  • - трансферна папір;
  • - струменевий принтер;
  • - маркер;
  • - праска.
Інструкція
1
Придбайте білу футболку. На ній буде добре видно зображення. Найкраще зупинити свій вибір на бавовняній майці. Тканина не повинна бути занадто тонкою, в іншому випадку, картинка може вийти недостатньо чіткою. Вирішіть, куди ви хочете нанести напис, і які у неї повинні бути розміри.
2
Оберіть напис, яку ви хочете перенести на футболку. Переконайтеся, що розмір і якість картинки відповідають вашим побажанням. Якщо готової написи в інтернеті ви не знайшли, то створіть її в будь-якому текстовому редакторі. Не забудьте, що роздруковувати потрібно дзеркальне зображення, інакше після нанесення на футболку напис читатися не буде.
3
Скористайтеся струменевим принтером. Помістіть в лоток паперу спеціальну плівку для перекладу зображення на тканину (трансферну папір). Її можна купити в більшості комп'ютерних магазинів. Розташуйте її гладкою стороною вгору. Роздрукуйте заздалегідь підготовлену напис. Переконайтеся в тому, що в ній пропечатані всі букви. Інакше може виникнути неприємна ситуація і футболка буде зіпсована. Почекайте півгодини, поки фарба на трансферній папері висохне.
4
Погладьте футболку. Після цього підкладіть під неї картон або складену наволочку, щоб зображення не надрукований наскрізь і не забруднило іншу сторону футболки. Потім покладіть трансферну папір зображенням вниз на ту частину футболки, яку ви обрали для нанесення напису. Пропрасуйте протягом 1,5 хв. гарячою праскою. Після цього впевненим, але не різким рухом зніміть захисну плівку.
5
Якщо у вас немає кольорового принтера, то розфарбуйте напис самостійно. Переконайтеся в тому, що підкладена наволочка або картон надійно захищає другу сторону майки. Візьміть спеціальний маркер для тканини і акуратно зафарбуйте літери. Після того як напис буде готова, пропрасуйте зображення ще раз, попередньо поклавши на нього захисну плівку або кальку.
6
Стирайте футболки з нанесеними на них написами в режимі делікатного прання. Це допоможе продовжити термін її служби і збереже яскравість малюнка. Як правило, при такому режимі зображення не тьмяніє і витримує 10 прань.
Знайти підходящу футболку в магазині - здавалося б, що може бути простіше. Але як на зло то відтінок не той, то напис на майці не подобається. Виправити недоліки футболки і довести її до досконалості можна в домашніх умовах.
Інструкція
1
Зробіть аплікацію з тканини. Вона може бути одноколірної, Цільнокроєна або зробленої з шматочків матеріалу самої різної фактури і забарвлення. Ескіз аплікації намалюйте на папері для викрійки. Якщо ваш малюнок складається з декількох фрагментів, для кожного з них необхідно зробити викрійку.
2
Перенесіть малюнки на тканину. Якщо вона осипається, додайте по 5 мм по всьому периметру на подгибку. Також захистити краю аплікації і додатково прикрасити її можна за допомогою косою бейки або атласної стрічки. Укладіть її по краю аплікації, половину ширини загніть на виворітну сторону малюнка. Приметайте стрічку вручну, потім прострочіть на машинці. Після цього закріпіть всі деталі аплікації на футболці.
3
Заощадити час вам дозволять термоаппликації. Купуйте готову картинку. До неї повинна додаватися інструкція з використання. Як правило, такий декор переноситься на тканину за допомогою праски. Прикладіть картинку до футболки. Під неї підкладіть щільну тканину. Зверху через аркуш паперу натисніть на аплікацію праскою і утримуйте його так приблизно 20 секунд. Якщо картинка не закріпилася, повторіть процедуру.
4
Для простого монохромного малюнка зробіть трафарет. Нанесіть картинку на лист щільного картону. Виріжте ті його частини, які повинні бути заповнені кольором. Футболку укрийте поліетиленом, вирізавши отвір для картинки. Під той шар тканини, який будете фарбувати, покладіть картон або поліетилен, щоб фарба не просочилася на спину футболки. Накладіть трафарет на вкриту плівкою тканину, закріпіть скотчем. Аерозольною фарбою заповніть малюнок. Прибирайте всі захисні покриття тільки після висихання фарби.
5
Розписати футболку в більш вільній техніці можна за допомогою фарб для батика. Ту частину, яку будете розписувати, натягніть на п'яльці, решту тканину захистіть плівкою. Щоб зробити абстрактну картинку, наносите фарби на змочену водою поверхню. Декілька відтінків змішаються на вологому матеріалі, залишаючи красиві розлучення. Для створення малюнка з чіткими контурами розподіляйте колір по сухій тканини. Щоб не допустити розтікання фарби, всі фрагменти малюнка обведіть резервом для батика. Готову картинку закріпіть відповідно до інструкції до фарби. Зазвичай для цього використовується праска.